‘Her bayramın şekeri Kent’, bu bayram da birbirinden lezzetli ve renkli çeşitleriyle ağızları tatlandırmaya hazırlanıyor. 50 yılı aşkın süredir bayramların en tatlı tamamlayıcısı olan Kent, geniş lezzet ailesi, “Bayram Şekeri Paketleri” ve Olips ferahlığıyla milyonlarca eve konuk oluyor.

Mondelēz International Türkiye bünyesinde yer alan, Türkiye’nin yarım asırlık şeker markası Kent, bu bayramda da yine birbirinden lezzetli ve farklı çeşitleriyle bayramı taçlandırıyor.

Ürünleriyle 50 yılı aşkın süredir bayram geleneğinin yaşatılmasına katkıda bulunan Kent, Miss Bonbon, Assortment, Elegan, Tofy, Fullmilk, Krem Milk, Çikolin ve Susamlı Ballı Sesame gibi çeşitleri ile evlere konuk oluyor. Bu yılın en sevilen aromaları arasında bulunan Olips’in C vitaminli Limon & Portakal lezzeti de bu bayramın ferahlatan vitamin kaynağı oluyor.

Kent Bayram Şekerleri 504 gram ve 375 gramlık paketler ile Olips ise 462 gramlık kavanozlarda raflarda yerini alıyor. Kent aynı zamanda tüketicilerin sevdiklerine de kolayca hediye edebilecekleri bayram şekeri paketlerini Trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi e-ticaret sitelerinde tüketicisiyle buluşturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"