Butterfly, özgün ve kaliteli içeriklerle yarattığı nefis çikolatalarıyla, bayram günlerine keyif katıyor… Yüksek kaliteli çikolatanın güçlü adresi Butterfly, iddiasını bayram sürprizleriyle sürdürüyor. Butterfly, çikolata tutkunlarını bayram boyunca birbirinden sıra dışı çikolata koleksiyonları ile büyülüyor. Bayramda sevdiklerini ve evlerini Butterfly çikolataları ile şenlendirmek isteyenler hem Butterfly mağazalarından hem de Butterfly internet adresinden koleksiyonlara ulaşabiliyor.

Geniş bir çikolata koleksiyonuna sahip Butterfly’ın bayram alternatifleri arasında “Osmanlı Koleksiyonu Çikolata Kutusu”, “Meyveli Koleksiyon Çikolata Kutusu”, “Keşif Koleksiyonu Çikolata Kutuları”, “Fit Koleksiyonu Çikolata Kutusu” ve “Sütlü Çikolata Kaplı Bademli Hurma” gibi lezzetler öne çıkıyor. Osmanlı döneminin vazgeçilmez tat notalarının bir araya getirildiği “Osmanlı Koleksiyonu Çikolata Kutusu”nun her bir ürünü incecik altın yaprakla kaplanarak çikolata tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Meyveli notalardan vazgeçemeyenler için ise çikolata kaplanmış kurutulmuş meyvelerden oluşan “Meyveli Koleksiyon Çikolata Kutusu” bayram çikolatası önerilerine çeşitlilik katıyor. Hem sağlıklı hem çikolatalı bir alternatif arayanlara ise “Fit Koleksiyonu Çikolata Kutusu” sağlıklı bir bayram hediyesi olarak konumlanıyor. Butterfly’ın öne çıkan bir diğer imza lezzeti “Sütlü Çikolata Kaplı Bademli Hurma” ise bayram ruhunu yaşatan, geleneksel bir tat sunuyor.

Bunların yanı sıra, Butterfly Çikolata Dünyası’nı keşfetme niteliğinde farklı lezzetlerde, Butterfly’ın imza tatlarından oluşan “Keşif Koleksiyonu Çikolata Kutusu” ise tatlı bir bayram seçeneği olarak yerini alıyor. Butterfly farklı lezzetleriyle bu bayram da sizleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"