Kozmetik sektöründe ‘vegan ve vejetaryen sertifikası alan ilk Türk markası’ olan Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel değerleri ‘zamanın ruhuna ayak uydurarak’ yaşatmaya devam ediyor. 98 yıldır öncülük ettiği geleneksel ürünlerle, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri bir arada sunan marka, yepyeni bir kategoriye giriş yaparak yeni Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı ile bitkisel yağlardan elde edilen sabun içerikli formülü sayesinde bebek giysi ve çamaşırlarında mükemmel bir temizlik sunuyor.

98 yıllık hikayesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, son dönemde her ihtiyaca uygun ürünleriyle fark yaratıyor. Parabensiz ve glutensiz olmasının yanı sıra hipoalerjenik formülü ile bebeğiniz hassas cildinde tahrişe neden olabilecek SLS/SLES, fosfat, ftalat, ağatıcı, silikon, boya ve alkol içermeyen Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı’nın zeytinyağı sabunu ve doğal bir mineral olan boraks içerikli formülüyle anneler tarafından da güvenle kullanıldığı yapılan testlerle onaylanmıştır.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilen Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı yıkama performansı kanıtlanmış doğal lavanta yağı içeren formülü ise temizleme gücünü içeriğindeki enzimden alıyor.

Özel formüllü etkin temizlik
Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı bebek giysilerinde sıklıkla oluşan süt, yağ, mama, çimen, kakao ve meyve lekelerinin etkin temizliğini sağlıyor. Akredite laboratuvarlarda yapılan testlerle kalıntı bırakmadığı kanıtlanan bitkisel zeytinyağı sabunu içeren, özenle hazırlanmış özel formülü ile bebek giysilerinden su ile kolayca arınıyor.

Eyüp Sabri Tuncer bebek ürünleri kategorisinde bebekler için özel; şampuan, losyon, yağ, ıslak mendil, kolonya ve 2 yaş üzeri bebekler için özel geliştirilmiş florürsüz, titanyum dioksit, sls, sles, şeker, renklendirici, tuz içermeyen diş macunları da yer alıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"