Wee Baby’nin yeni ürün grubu arasında yer alan Natural Biberon Serisi, geniş tabanlı, esnek ve yumuşak biberon emziğinin anne memesine benzeyen yapısıyla bebeklere doğal beslenme hissi veriyor.

Bebeklerin anne memesinden emmeye de devam edebilmesi için geliştirilen Natural Seri; yumuşak ve esnek, doğal beslenme hissi veren geniş emziği ile biberon emziği anne memesine benzeyen yapısı sayesinde bebeklerin anne memesinden besleniyormuş gibi Natural biberon emziklerinden beslenebilmesine olanak tanıyor. Natural biberonların emziklerine antikolik özelliği kazandıran özel hava sistemi, havanın beslenme sırasında bebeğin midesine değil biberona girmesini sağlayarak bebekte kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini önlüyor. İnce ve ergonomik biberon şişesi kolay kavranabiliyor. BPA içermeyen sağlıklı polipropilen (PP) malzemeden üretilen Natural PP Biberonun ise iki farklı deseni 250 ml ve 150 ml seçenekleriyle sunuluyor. Natural biberonların ısıya dayanıklı cam seçenekleri de mevcut.

Wee Baby Natural Biberon serisinin yanı sıra anneler ve bebeklere özel diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için www.weebaby.com.tr  web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"