Tabiatın en çalışkan canlılarından arıların, kovanda sterilizasyonu sağlamak amacıyla ürettiği propolis, BEE’O uzmanlığıyla ihtiyaç duyulan her an ve her yerde yanınızda yer alıyor. Uzman Gıda Mühendisleri tarafından uygun laboratuvar koşullarında, zengin içerikli Anadolu propolisi ile hazırlanan BEE’O UP Propolisli Şurup, yoğun C vitamini içeriği ile fark yaratıyor.

Propolisi çocukların severek tüketebileceği lezzetlerle birleştiren BEE’O UP, portakal suyu ve ham bal ile tatlandırılan Propolisli Şurup’u eczaneler aracılığı ile tüketicilerle buluşturuyor. BEE’O UP Propolisli Şurup, çocukların propolisi çok daha kolay tüketebilmesi için lezzetiyle ön plana çıkıyor. İlave yağ, şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen %100 doğal BEE’O UP Propolisli Şurup, fenolik ve flavonoid açısından oldukça zengin.

Kemik fonksiyonlarının korunmasında rol oynar
BEE’O UP Propolisli Şurup, 7’den 70’ herkesin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Doğal C vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor. Ayrıca kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş ve diş etlerinin normal fonksiyonlarının korunmasına yardımcı oluyor.

BEE’O UP Propolisli Şurup ile beslenmenize değer katın…
Normal enerji oluşum metabolizmasında da aktif olarak etki gösteren BEE’O UP Propolisli Şurup, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına da katkıda bulunur. Doğal C vitamini içeriğiyle demir emilimini de arttırıyor. Üstelik C vitamini ve ham balın varlığında propolisin de emilimi artıyor.

Çocuklar bu lezzeti çok seviyor!
Ham Bal ve tamamen %100 doğal portakal suyu içeren BEE’O UP Propolisli Şurup ürününü çocuklar çok severek tüketiyor…

Tüketicilere katma değerli ürünler doğadan
BEE’O Propolis, 150 kişilik uzman kadrosu ve İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te geliştirdiği, inovasyon ödüllü, patentli özütleme yöntemiyle propolisi, inovatif katma değerli yeni ürünlere dönüştürüyor. Bunlardan biri olan BEE’O UP Propolisli Şurup, içeriğindeki propolis, ham bal ve portakal suyu ile çocukların propolisi keyifle tüketmesini sağlıyor.

Propolis nedir?
Pro (ön) + polis (koruyan) kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Propolis; arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından kovandaki sterilizasyonu sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır. Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece arının ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.

Ham bal nedir?
Ham bal, yüksek sıcaklıkta ısıl işleme tabi tutulmamış (pastörizasyon) ve polenleri tutacak derecede filtre edilmemiş, kovandan alındığı hali ile tüketime sunulan doğal bal anlamına gelir. Pastörizasyon, balın içerisinde doğal olarak bulunan enzimler, vitaminler ve fenolik flavonoid yapıdaki değerli bileşenlerin azalmasına yol açar. Filtrasyon işlemi ise polenlerin azalmasına neden olur. Ham bal, pastörize edilmediğinden ve polenleri tutacak şekilde filtre edilmediğinden besin içeriği tüm doğallık ve saflığıyla korunur.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"