Vialand’de AVEA’nın sponsorluğunda gerçekleşen AVEAPARK konserlerinde sahnede BENGÜ vardı! Tüm samimiyetimle şunu söyleyebilirim: Uzun zamandır bir konserde bu kadar çok eğlendiğimi hatırlamıyorum! Konser konser gezerim bilirsiniz. Bunun hepsinin üstüne çıkan bir performans olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Bayramın son günü, sıkılan bir can ve yapılabilecek bir aktivite: Bengü konserine gitmek. Bengü şarkılarını severim ama konserine gitmeyi daha önce hiç düşünmemiştim. Konser önceliklerim arasında hep başka isimler yer almıştı. Her zaman savunduğum bir düşüncemi yani bir kere gidip görmeli sonrasında da mışları çıkarıp cümleler kurmalı diyerek gittim Bengü konserine.

Benimde dilimden düşmeyen, hani o kalbe zarar, akla zarar, ruhunu alıp götüren şarkılarından biri olan “Yaralı” ile çıktı sahneye çok güzel elbisesi ve o her zamanki güzelliği ile. İşini ne kadar severek yaptığını; şarkılarını söylerken hemen anlıyorsunuz. Enerjisini karşı tarafa geçirmeyi bilen ender sanatçılardan biri bence Bengü. Bir insan işini çok severek yaptığını ancak bu kadar yansıtabilir diyorum. Sadece kendi şarkılarını söylemekle kalmayan Bengü çok zengin bir repertuvarla sahnedeydi ve kapanışı yine açılış şarkısı olan “Yaralı” ile yaptı.

Bir de bayram duamız vardı. Bengü’nün sahnede denediği bir olaymış bu. Bakalım olacak mı dileğimiz?

Konserden çıkarken ben ve arkadaşım; “Ne kadar da çok eğlendik, bir daha ki Bengü konserine hiç düşünülmeden gidilir, ay ne güzel kadın, ama çok güzel söyledi, işini çok seviyor, şarkılarının hepsi güzel, kıyafetine bayıldım…” diye bir sürü cümleler kurduk.

Yorum Gönder

16 − 6 =