Türkiye’nin en güvenilir cilt bakım markası* Bepanthol, niasinamid, provitamin B5 ve doğal yağlar içeren yeni Bepanthol Derma Yüz Bakım serisi ile kuru, çok kuru ve hassas ciltlerin yüz bakım ihtiyaçlarını karşılamaya geliyor.

Türkiye’nin en güvenilir cilt bakım markası Bepanthol, kuru, çok kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirmiş yeni Bepanthol Derma Yüz Bakım serisi ile nemlendirme uzmanlığını yüz bakım alanına taşıyor. Niasinamid, provitamin B5 ve doğal yağlar gibi bileşenlerle formülize edilen Bepanthol Derma Yüz Bakım serisi, Bepanthol’ün reklam yüzü başarılı oyuncu Aslı Enver’in günlük hayatından kesitler gördüğümüz doğal bir reklam filmi ile tanıtılıyor.

Bepanthol Derma SPF 25 Güneş Koruyuculu Günlük Yüz Bakım Kremi, Bepanthol Derma Yoğun Nemlendirici Gece Bakım Kremi ve Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli olmak üzere üç üründen oluşan seri güçlü formülüyle cildi derinlemesine nemlendirerek cilde pürüzsüz, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Dermatolojik olarak test edilen Bepanthol Derma ürünleri parfüm içermiyor.

Bepanthol Derma SPF 25 Güneş Koruyuculu Günlük Yüz Bakım Kremi, SPF 25 içeren provitamin B5 bakım kompleksi ile yüzü güneşin zararlı ışınlarından korurken, gün boyu derinlemesine nemlendirerek kalıcı bir yumuşaklık sağlıyor. Hızlı emilimi sayesinde yapışkanlık hissi bırakmadan kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bepanthol Derma Yoğun Nemlendirici Gece Bakım Kremi, niasinamid, doğal yağlar ve provitamin B5 içeren bakım kompleksi ile gece boyu yüzü derinlemesine nemlendirerek kalıcı bir yumuşaklık sağlıyor. Hızlı emilimi sayesinde yapışkanlık hissi bırakmadan kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli içeriğinde yer alan provitamin B5 bakım kompleksinin yanı sıra sabun içermeyen formülasyonu ile yüzü kurutmadan kir ve kalıntılardan nazikçe derinlemesine arındırarak tazeliyor ve gerginlik hissini azaltıyor.

Bepanthol Derma Yüz Bakım ürünleri 50 ml’lik gündüz ve gece yüz bakım kremleri ve 200 ml’lik yüz temizleme jeli olmak üzere eczanelerde, ulusal zincir mağazalarında ve e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"