Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik şirketi Evyap’ın lider markası Duru, tüketici beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak geliştirilen Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, geleneksel sabun kokusuyla ıslak mendili buluşturdu.

1967 yılında; tüketicilerin el ve vücut temizliğine hassas bir bakım sunmak amacıyla doğan Duru, yapılan tüketici araştırmalarında uzun yıllardır “akla ilk gelen ve en güvenilir kişisel temizlik markası” olarak öne çıkıyor. Duru markasının bir ‘’Lovemark’’ olarak benimsemesinde; tüketici odaklı çalışmalar, temizlik kategorisindeki deneyim ve beklentiler doğrultusunda geliştirilen en kaliteli ve en yenilikçi ürünler yer alıyor.

Duru markasıyla yarım asırdan fazla süredir yüksek kalitede katı sabun, sıvı sabun, granül sabun, duş jeli, kolonya ve saç bakım ürünleri üreten Evyap, Duru markalı ürünlerini bugün 78 ülkeye ihraç ediyor.

Duru, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine yenilikçi ürünlerle cevap vermeye devam ediyor. Duru’nun yeni ürünü Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, Türkiye’de sabun içerikli tek ıslak mendil! Temizlik hissinin en doğal sembolü olan geleneksel sabun kokusunu ıslak mendil ile buluşturan Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, su ve sabun içeren özel formülüyle pratik bir temizlik sağlıyor. Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, alkol ve paraben içermiyor ve ciltte yapışkan his bırakmıyor.

Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil ve markanın yakın gelecekteki pazarlama stratejileri hakkında konuşan Evyap Hijyen Pazarlama Lideri Fatma Yeşim Tütüncü, ‘’Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil’’ ile Türkiye’nin sabun içerikli tek ıslak mendilini ürettik. Beyaz sabun kokusu, temizliği en iyi ifade eden koku. Hepimiz sabun kokusunun bize yaşattığı o sıcacık temizlik hissiyle büyüdük. Bugün bile bu koku, genç yaşlı pek çok kişi için benzer hisleri ifade ediyor. Tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli analiz ediyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde tüm dünyada artan hijyen beklentisi ürün geliştirme süreçlerimize de doğrudan etki ediyor. Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil ile el yıkamanın mümkün olmadığı anlarda; su ve sabun içeriği ile tüketicilerimizin hijyen ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmayı hedefliyoruz.” dedi. Evyap’ın üretimden pazarlamaya her alanda inovasyonu benimsemiş bir şirket olduğunu belirten Tütüncü, ‘’Evyap’ın önde gelen markalarından olan Duru da, elbette bu yenilikçi bakış açısını taşıyor ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Tüketicilerimizin markamıza duyduğu güvenin bir karşılığı olarak yarım aşırı aşkın süredir yüksek kalitede ürünler üretiyoruz. Duru, 100. yılına yaklaşan Evyap’ın lider markalarından. Vizyonumuz; 100. yılımıza marka gücümüzü, sanayi gücümüze eşitlemiş olarak girmek. Bu vizyon doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"