Özlenen lezzetlerine her yerden erişilmesi için BigChefs Gastro imzalı çok özel ürünler hazırlayan BigChefs, online market servisi Getir’le yaptığı iş birliği ile sofraları yepyeni deneyimlerin heyecanı ile dolduruyor. BigChefs Gastro’nun özel tarifli ürünleriyle gastronomi meraklıları, kendi mutfaklarında, adeta restoran mutfağından çıkma büyük lezzetler yaratabiliyor. Getir Büyük noktalarından sipariş veren lezzet tutkunları, BigChefs’in farklı deneyimini kendi mutfaklarına taşıyor.

Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerine kendine has yorumunu katan BigChefs, restoranların kapalı olduğu süreçte BigChefs’in benzersiz deneyimini özleyen, kendi mutfaklarında özgün tatlar yaratmak isteyen lezzet tutkunları için BigChefs Gastro’yu geliştirdi.

BigChefs mutfağından titizlikle seçilen, çok özel tariflerle hazırlanan BigChefs Gastro imzalı ürünler, kendi mutfaklarında büyük lezzetler yaratmak isteyenlere birbirinden leziz seçenekler sunuyor. BigChefs’in farklı yeme-içme deneyimini restoranlarının dışına, gastronomi meraklılarının mutfağına taşıyan BigChefs Gastro, Türkiye’nin önde gelen online market servisi Getir ile BigChefs misafirlerinin kapılarına kadar ulaşıyor. Özlenen BigChefs lezzetlerini sofralara taşıyan BigChefs Gastro ürünleri, Getir Büyük noktalarından verilen siparişlerle lezzet tutkunlarına erişiyor.

BigChefs Gastro’nun yerel ve en doğal ürünlerden hazırlanan Tavuk Şinitzel, Vegan Şinitzel, Zahterli Falafel ve Mac & Cheese lezzetleri, Getir Büyük aracılığıyla sofraları yepyeni deneyimlerin heyecanı ile dolduruyor.

Çok özel soslarla restoran mutfağından çıkma lezzetler
BigChefs Gastro’nun özel reçeteli enfes sosları ise, kendi evlerinde, restoran mutfağından çıkma lezzetler yakalamak isteyenlere eşsiz fırsatlar sunuyor.

Sofralarda leziz anlar yaşamak isteyenler, BigChefs Gastro’nun özel reçeteli sosları Kayakoruğu ve Zeytinli Hafif Acılı Sos, Kuru Domates ve Zahterli Sos, Üç Peynirli Kremalı Sos, Dağ Mantarlı ve Otlu Peynirli Sos, Kuzu Kulağı ve Antep Fıstıklı Pesto Sos ve Taze Reyhanlı Pesto Sos ile birbirinden farklı, sürpriz tatlar yakalayabiliyor. BigChefs Gastro’nun çok özel sosları, etli ve tavuklu spesiyallerden salata ve makarnalara kadar çok farklı tatlara eşlik ederek lezzet deneyimini zenginleştiriyor.

BigChefs ürünlerinin tadını doya sıya çıkarmak isteyenler için yepyeni bir yol sunan BigChefs Gastro, önümüzdeki dönemde daha fazla noktadan, daha çok sayıda lezzet tutkunuyla buluşmaya devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"