The Marmara Taksim’in girişinde yer alan, sunduğu lezzetler ve atmosferiyle unutulmaz bir buluşma noktası olan Café Marmara, yaza özel lezzetleriyle yeni mevsimin ışığına eşlik ediyor… Taksim Meydanı’na karşı konumlanan ve mutlulukla hatırlanan birçok hatıranın ortak noktası Cafe Marmara, yeni menüsüyle Taksim’e yeniden dönüş hissini yaşatmaya devam ediyor. Cafe Marmara, unutulmaz bir buluşma noktası olarak yaza özel lezzetleriyle yeme-içme deneyimine mutluluğu ekliyor.

Cafe Marmara, günün hangi saati olursa olsun sıra dışı bir lezzet dünyası sunuyor. 07:30 – 24:00 saatleri arasında servis veren Cafe Marmara, Taksim’in hareketli ruhuna uyum sağlıyor. The Marmara Group’un head chef’i Tolga Özkaya öncülüğünde hazırlanan Cafe Marmara’nın İlkbahar-Yaz menüsü gastronomi meraklılarını büyüleyici bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Cafe Marmara yaz menüsüne eklenen lezzetleriyle konuklarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Cafe Marmara’nın yaz menüsünün özel lezzetleri arasında; Bakla Çorbası, Kuşkonmazlı Gemelli, Burrata Pizzetta, Rokoko ve Chocolate Moelleux bulunuyor. Açık ve kapalı alanlarıyla yaz boyunca misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Cafe Marmara, sevdikleriyle yıllara dayanan unutulmaz anılarına yenilerini eklemek isteyenleri davet ediyor. Cafe Marmara, yaz sezonuyla birlikte artizan dondurmalarıyla tatlı bir başlangıç yapıyor. Saf ve zengin içeriklerden oluşan dondurma çeşitleri arasında %80 Bitter Çikolatalı, Tuzlu Karamelli, Pina Colado, Yoğun Antep Fıstıklı ve Tarçınlı-Elmalı dondurmalar bulunuyor. Dondurmaların yanı sıra Bodrum Mandalinası Sorbe ve Dağ Meyveleri Sorbe de yazın sıcağını dindirmek için ideal seçenekler arasında bulunuyor.

Pozitif bir dünyaya açılan kapı
The Marmara’nın özenli, iyi servisi önceleyen geleneğini, dinamik atmosferiyle buluşturan Cafe Marmara, neşenin ve pozitif bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bir kafeden daha fazlasını sunan, bir buluşma noktası olma geleneğini yeniden sahiplenen Cafe Marmara’da lezzet, yaratıcılık ve benzersiz bir deneyim ile bir araya geliyor. Menüsüyle, uzmanlığını yansıttığı lezzetleriyle, yarattığı atmosferle ve çikolata, şarap gibi kendi artizan markalarıyla Cafe Marmara, Taksim’in benzersizliğine yakışıyor.

Cafe Marmara ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve yenilikler için @cafemarmara hesabını takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"