The Purest Solutions, hayvan dostu marka kimliğini güçlendirmek ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmek adına Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) ile iş birliği içinde #birmamabirumut projesini başlatıyor… The Purest Solutions, kurulduğu günden bu yana sadece üstün kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda toplumsal sorumluluğun bir parçası olarak hayvan dostu bir marka olma yolunda ilerlerken, kullanıcıları adına HAÇİKO’ya destek ve #birmamabirumut projesine katkıda bulunuyor.

#birmamabirumut projesi kapsamında “Birlikte daha sevgi dolu bir dünya inşa edelim…” mottosuyla, kış aylarında sokak hayvanlarının açlık ve soğukla mücadele etmelerine destek olmak ve onlara sevgi dolu bir gelecek sunabilmek adına www.thepurestsolutions.com’dan yapılan alışverişlerinin kargo kutularına bir kutu mama ekleyerek sokak hayvanlarına sıcacık bir umut oluyor. TPS Academy’nin altındaki gönüllü oluşum TPS Heroes ile barınak yapma ve besleme etkinlikleriyle projeye katılan her bir kullanıcı, sadece The Purest Solutions’ın kaliteli ürünleri satın almış olmakla kalmayıp, aynı zamanda sokak hayvanları için yapılan bu anlamlı katkıya ortak olmanın gururunu yaşayacaklar.

2023 yılında HAÇİKO ile kargo kutularında 40 bin mama dağıtımı, yılın son ayında ilk kez gerçekleştirilen barınak ve besleme etkinliği ile The Purest Solutions kutu malzemeleri ile ileri dönüşüm tekniği ile kullanılarak 6 adet barınak yapıldı ve barınakların kurulduğu bölgede yaşayan sokak dostlarına besleme yapıldı. The Purest Solutions HAÇİKO ile kargo kutularında mama dağıtımı, barınak yapma ve besleme etkinliklerini ise projelendirerek sürdürmeyi hedefliyor. 2024 yılında ise 1-2 ay arayla barınak yapma ve besleme etkinliklerini yapmayı planlıyor.

Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO), Türkiye genelinde hayvan hakları ve korunması konusunda öncü bir dernek olan, kamuoyunu etkileme ve topluma hayvan hakları konusunda ilham verme misyonu doğrultusunda her zaman sosyal sorumluluk projelerinde yer alan HAÇİKO, Türkiye’de hayvanlara yönelik farkındalığı artırmak, onları korumak ve sevgiyle buluşturmak adına büyük çabalar sarf etmeye devam ediyor.

Sizlerde bu projede umut eklemeye ve sokak hayvanlarına sıcacık bir yardım eli uzatmaya davetlisiniz…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"