BiTaksi kullanıyor musunuz sorusunu sormayacağım, çünkü artık hepimiz pratik olan tüm uygulamaların, hayatımızı kolaylaştıran her girişimin kullanıcıları arasındayız. Üstüne bir de favorilerimiz arasına giren uygulamalar güzel kampanyalar yapınca tadından yenmez oluyor öyle değil mi? Tıpkı BiTaksi ve Axess Mobil işbirliği gibi.

BiTaksi ve Axess size cumartesi günleri yapacağınız ilk yolculuğunuzda 10 TL hediye kazandırıyor.

Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile Axess kartınızla kullanacağınız BiTaksi uygulaması ile her cumartesi kredi kartı ve BKM üzerinden yapacağınız 10 TL üzeri tüm yolculuklarınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yıl sonuna kadar her cumartesi
Kampanya kapsamında, Axess kart sahibi BiTaksi kullanıcıları, 29 Aralık’a kadar sadece bir kez Axess Mobil’den kampanyaya katılarak, yıl sonuna kadar her cumartesi bir defa kampanyadan faydalanabilecek. Axess Mobil içindeki kampanya sayfasında yer alan ‘Hemen Katıl’ seçeneğine sadece bir kez tıklayarak, kampanya bitimine kadar Axess kredi kartınızla (Axess, Free, Wings ile bu kartların ek ve sanal kartları) ödeme yaparak anında 10 TL indirim alabilirsiniz.

Unutmadan kampanyaya Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahil. Kampanyaya Bank’O Card Axess, Neo ve ticari kartlar dahil değil.

Yorum Gönder

fourteen + 2 =