Braun güzellik portföyünün en yeni iki üyesi; dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert ve dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex eşsiz tasarımları ve etkili performansları ile anneler için uzun ömürlü hediyelerden biri olacak.

Tüketicilerin hayatını iyileştirmeye odaklanan Braun, Anneler Günü için en özel hediyeyi bulma arayışında olanlara birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor. Braun güzellik portföyünün en yeni iki üyesi; dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert ve dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex eşsiz tasarımları ve etkili performansları ile anneler için uzun ömürlü hediyelerden biri olacak.

Mayıs ayının gelişi ile Anneler Günü için geri sayım başladı. Hayatınızdaki en önemli insanlar, anneleriniz, için en özel hediye alternatifleri ise Braun’da! Braun güzellik portföyünün en yeni iki üyesi annelerinizin kişisel bakım rutinlerini ev konforunda bir üst seviyeye taşıyacak. Eşsiz tasarımları, etkili performansları ile Braun IPL Skin i·expert ve Silk – épil 9 Flex hediye bulma arayışınıza son verecek.

Braun Güzellik Portföyünün En Yeni Üyeleri ile Annelerinizi Mutlu Edin!
Dünyanın İlk Akıllı IPL Cihazı, Braun IPL Skin i·expert
Braun IPL Skin i·expert ev konforunda kolay ve pratik uygulama özelliği ile uzun süreli kişiselleştirilmiş pürüzsüz bir bakım elde etmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Kullanım süreniz boyunca alışkanlıklarınızı tespit eden ve size adapte olan dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert düzenli kullanımda 3 haftada tüylerde gözle görülür kalıcı azalma sağlıyor ve 1 yıla kadar pürüzsüz cilt vaat ediyor.

Dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert özel tasarlanan telefon uygulaması siz ürünü kullanırken anında verdiği geri bildirimler ile bir kişisel bir güzellik uzmanı gibi sizi yönlendirir. Uygulama kolaylığı sağlayan akıllı başlık tanıma özelliğiyle kullandığınız bölge için doğru başlığı kullandığınıza emin olan Braun IPL Skin i·expert telefon uygulaması aynı zamanda akıllı takvimi ile yaşam tarzınıza ve günlük rutinlerinize otomatik uyum sağlayarak kişiselleştirilmiş bakım planınızı oluşturuyor.

Braun güzellik portföyünün en yenisi Braun IPL Skin i·expert dünyanın ilk akıllı IPL cihazı olmasının yanında tüylerinizden nazik bir şekilde kurtulmanız adına 3 farklı başlığıyla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Braun IPL Skin i·expert; kol, koltuk altı gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılması için standart, yüz çevresi ve özel bölgeler için hassas, göğüs ve bacak gibi vücudun diğer bölümlerine kolay ulaşım sağlaması amacıyla geniş başlık seçenekleriyle konforlu bir kişisel bakım deneyimi sunuyor.

Braun IPL Skin i·expert vücudun en hassas bölgelerine dahi uyum sağlayan 2 farklı hassas modu ile cildinizin tüm bölgelerinde kusursuz pürüzsüzlüğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. UV filtreli cilt sensörleri ile cildinizi saniyede 80 defa okuyarak her flaşın gücünü vücut bölgelerinize göre otomatik olarak uyarlayan ve yüksek teknolojisi ile mükemmel sonuçlar elde etmenize yardım eden Braun IPL Skin i·expert 22 yıllık kullanıma eşdeğer 400.000 flaş atım özelliğine ek 5 yıl garanti süresi ile uzun yıllar kişiselleştirilmiş Braun IPL pürüzsüzlüğünü deneyimleyebilmenizi sağlıyor.

Dünyanın İlk Tam Esnek Başlıklı Epilatörü, Braun Silk – épil 9 Flex
Braun güzellik portföyünün en yeni epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex, tüylerinizin yeniden uzamasını veya randevu almayı beklemeden ev konforunda, istediğiniz zaman 1 aya kadar pürüzsüz bir cilt vaat ediyor. Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Silk-épil 9 Flex, en zorlu bölgelerde bile tüy atlamadan mükemmel sonuçlar almak için tasarlandı. Silk-épil 9 Flex, ağdaya kıyasla 3 kat daha kısa tüyleri yakalayan 40 MicroGrip cımbızı ile gözle göremediğiniz tüyleri bile alır.

Braun Silk-épil 9 Flex, Smart Touch özelliği sayesinde cildinize uyguladığınız basıncı kontrol ederek, güçlü ve nazik modlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Bu sayede, en hassas bölgelerde bile rahat bir şekilde epilasyon yapabilirsiniz. Epilasyon sırasında en ince tüyleri bile gözden kaçırmamanızı sağlayan Smart Light ise tüyleri aydınlatarak onları daha görünür kılar. Yoğun masaj yapabilen masaj başlığı ise kan akışını harekete geçiren ve cildinizi daha yumuşak, pürüzsüz hale getiren Braun Silk-épil 9 Flex, ıslak veya kuru kullanım özelliğiyle istenmeyen tüylerden kurtulurken size maksimum konfor sunar ve acı hissini en aza indirir.

Braun Silk-épil 9 Flex, %100 su geçirmez özelliğiyle küvette veya duşta nazikçe epilasyon yapmanıza olanak tanır. Tıraş başlığı sayesinde epilatörünüzü tam fonksiyonlu bir tıraş makinesine çevirebilir, kırpma başlığı ile de tüylerinizi düzeltebilirsiniz. Braun Silk-épil 9 Flex, 50 dakikalık kablosuz kullanım ömrü ile bir epilatörden çok daha fazlası.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"