Günlük 388 TL’den başlayan araç kiralamayla bütçe dostu seyahat… Havaların ısınmasıyla birlikte kısa seyahatlere ilgi de artıyor. Yakın mesafedeki yerlerde en çok terih edilen araç kiralamada hareketlilik dikkat çekiyor. Günlük kiralama ücretlerinin 388 TL’den başladığı sektörde en çok kiralanan modeller arasında ise Fiat Egea, Renault Clio 5, Opel Corsa, Peugeot 301 ve Citroen C Elysee ilk sırada yer alıyor.

Baharın gelişi ve sıcakların artmasıyla birlikte kısa seyahatler de planlanmaya başlandı. Özellikle yakın mesafedeki yerlere yapılan seyahatlerde araç kiralamada yaşanan artış dikkat çekiyor. Giderek artan araç kiralama talebi müşterileri hangi aracı daha uygun fiyata kiralarım sorusuyla baş başa bırakıyor. Onlarca araç modeli arasından karşılaştırmalı olarak fiyat alıp bütçenize uygun seyahatler planlamanız mümkün. Araç kiralamada son dönemde özellikle ekonomik modellere ilgi büyük. Günlük en düşük kiralama fiyatını 388 TL ile Fiat Egea, Renault Clio 5, Peugeot 301, Ford Tournea Courrier ve Fiat Doblo paylaşıyor. Bu modelleri yine ekonomi sınıfında 400 TL ile Renault Symbol, 420 TL ile Kia Pianto ve Rio modelleri, 441 TL Renault Megan, Renault Taliant ve Toyota Corolla modelleri izliyor. SUV sınıfında en ekonomik günlük kiralama 563 TL ile Kia Stonic ve 650 TL ile Dacia Duster’a ait. Daha kalabalık veya konforlu seyahat yapmak isteyenler ise minibüs modelinde günlük en düşük 2 bin 720 TL ile Mercedes Vito’yu kiralayabiliyor.

Rezervasyon saatine kadar ücretsiz iptal
Sektörde güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeniz için çok sayıda seçenek sunan platformlardan biri de Obilet.com. Uygulama en uygun araç kiralama imkanını kullanıcılara sunarken çeşitli avantajlardan da faydalanmanızı sağlıyor. Bütçenize en uygun araç seçeneklerini listeleyebileceğiniz uygulamada müşterilere 24 saat boyuna kesintisiz destek de sağlanıyor. Kiralık araç deneyiminizde yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde müşteriler hizmetlerine anında destek alınabiliyor. Geniş araç filosundaki kiralık araba modelleri arasından dilediğiniz aracı seçebilir, aynı zamanda diğer araç modelleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Erişim kolaylığı açısından da avantajlara sahip olan platformdan bilgisayar, tablet ve telefon gibi sahip olduğunuz herhangi bir elektronik cihaz üzerinden oldukça kısa bir süre içinde araç kiralayabilirsiniz.

Araç kiralayanların aklındaki en büyük sorulardan biri de iptal ve iade işlemlerinde ise rezervasyon saatine kadar yapılan iptallerden herhangi bir kesinti olmadan ücretinizi iade ediliyor. Obilet, kiralama işlemleri üzerinden herhangi bir komisyon almıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"