Yeni kahve evi konseptiyle kahve tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatan Caffè Nero, modern hayatın ve modanın kalbi Nişantaşı’na özel kahve evini açtı. Semtin kültürel dokusundan ilham alan Caffè Nero Valikonağı, endüstriyel mimari öğeleri birleştiren eklektik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Her Caffè Nero misafirinin kendinden bir şeyler bulabileceği özel alanlar sunan mağaza, yeni konsept gereği mağazada taze olarak hazırlanan yepyeni yiyecek seçenekleri, baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla kahve tutkunlarının hayatına keyif katıyor.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci…” unvanına sahip Caffè Nero, Premium İtalyan tarzı kahvelerini “yeni kahve evi deneyimiyle” Nişantaşı sakinlerinin beğenisine sunuyor. 

Yeni konsept gereği Caffè Nero‘nun kaliteli İtalyan kahvelerine, mağazada günlük ve taze olarak hazırlanan yepyeni yiyecek seçenekleri eşlik ediyor. Yeni kahve evi deneyimi için özel olarak eğitilen baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıkları ise Caffè Nero’ya has, farklı bir deneyim sunarak kahve tutkunlarının hayatına keyif katıyor.

Kentin trafiği ve gürültüsünden kaçmak isteyen misafirlerini binanın arka cephesinde yer alan yemyeşil bahçesinde ağırlayan Caffè Nero Valikonağı, semtin cıvıl cıvıl hayatını seyretme olanağı sunan üst kat ön cephesindeki boydan boya penceresiyle de şehrin hareketinden uzak kalmak istemeyen kahve tutkunlarına keyifli bir ortam sağlıyor.

Yorum Gönder

sixteen + 2 =

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"