Canbebe, yeni reklam filminde alıştığımız bez testleri yerine farklı bir bez testine imza attı. Azra Akın’ı, Canbebe reklamlarının Tunç bebeği ile buluşturan reklam filminde Tunç bebek ve Azra Akın, iki bezi yan yana koyup üstlerine mavi sıvılar dökmektense bezi adeta bir test sürüşüne çıkartıyor.

30 yıldır bebeklere hak ettikleri kaliteli ve konforlu bakımı sunarak hem bebekleri hem annelerini rahat ettiren Canbebe’nin yeni reklam filmi, dijital mecralarda yayınlanmaya başladı. Azra Akın ve Tunç bebeğin birlikte kamera karşısına geçtiği reklam filminde alışıldık bez testlerine esprili bir alternatif sunan ikili, Canbebe’yi adeta bir test sürüşüne çıkartıyor.

Bez testi dediğin böyle olur!
“Bebek bezleri, bebeklerin gün içindeki rutinleri olan emeklemek, yuvarlanmak ve oynamak gibi aktivitelerine karşı hazırlıklı mı?” sorusuna yanıt veren reklam filminde Azra Akın ve Tunç bebek, Canbebe’yi gerçek anlamda bir bez testine tabi tutuyor. Bebek olmanın ne kadar zor olduğunu kabul eden Azra Akın, filmde Tunç bebekle birlikte emekliyor, yuvarlanıyor, oyunlar oynuyor. İnsanın içini ısıtan eğlenceli anların ekrana yansıdığı reklam filminde Tunç bebeğin olanca çabasına ve hareketliliğine rağmen Canbebe’de olan Canbebe’de kalıyor ve Canbebe, bu deneme sürüşünden başarıyla çıkıyor.

Canbebe’nin yeni reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=fQ054NRnl7E&feature=youtu.be

Yorum Gönder

four × four =