Flormar’ın en sevilen oje serilerinden Quick Dry ve Jelly Look serilerine eklenen yepyeni ve trendy oje renkleri ile bu yaz tırnakların daha renkli, daha enerjik, daha göz alıcı, daha yaratıcı…

Makyaj denilince ilk akla gelen marka ve ojeleri ile vazgeçilmez olan Flormar’ın yeni oje renkleri bu yaza damgasını vuruyor! Flormar’ın çok sevilen ojeleri Jelly Look ve Quick Dry’ın sezondan ilham alan yepyeni, capcanlı renkleri yazın enerjisini tırnaklarına taşıyor.

Geniş fırçası sayesinde kolay sürülen, jel manikür etkisi yaratan, yoğun renk performansı ve göz alıcı parlaklığıyla ilgi uyandıran, tırnaklarda pürüzsüz ve kusursuz bir uygulama sağlayan Flormar Jelly Look Nail Enamel ojelerinin yepyeni, birbirinden canlı 8 rengini keşfetmeye hazır mısın? Denizlerin rengini tırnaklara taşıyan Sea Views, pembenin en güzel hali Summer Flowers, güneşin enerjisini yansıtan High Energy, capcanlı bir sarı tonu Golden Hours, doğanın güzelliğini sergileyen Nature Love, hem romantik hem zarif Sweet Morning, en güzel neon pembe Pretty Friend, limoni sarı Vitamin Sun isimli yeni Flormar Jelly Look Nail Enamel oje renkleriyle bu yazın gözdesi sen ve tırnakların olacaksınız!

Ojeni hızla sürüp bakımlı tırnaklarının keyfini çıkarmayı seviyorsan hele ki yazın bunun keyfi bir başka diyorsan, en sade stilleri bile renklendiren, farklı tarzları enerjik tonlarıyla daha da güzelleştiren, birbirinden çarpıcı, her biri adeta ilham kaynağı nail artlara imza atmak istersen Flormar Quick Dry Nail Enamel’ın No Drama, Green First, Mermaid, Dresss for Night, Summer Song, Cookie Time, Salt Water Love isimli yeni renkleri tam sana göre! Özel formülü sayesinde tek kat uygulamayla sadece 60 saniyede hızla kuruyan, sararma ve soyulmalara karşı dayanıklı olan Flormar Quick Dry Nail Enamel’ın yeni oje renkleri tam da bu yaza ve sana göre…

Flormar Jelly Look ve Flormar Quick Dry Nail Enamel oje serilerinin yepyeni, birbirinden canlı, birbirinden enerjik renkleriyle bu yazın trendlerini tırnaklarına taşıyacak, tarzın ve güzelliğinle ilham kaynağı olacaksın!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"