Anne olmadan önce çantanızın içinde bir makyaj çantası ve onun içinde de en sevdiğiniz kozmetik ürünleri olurdu öyle değil mi? Şimdi bu çantadan çok uzakta bir yerdesiniz sanırım. Kesin öylesinizdir, çünkü siz artık bir annesiniz ve çantanızı kolunuza takıp ardınıza bile bakmadan kapıyı vurup çıkacağınız günler çoktan gerilerde kaldı bile.

Kol çantanızdan sırt çantanıza terfi ettiğiniz bu günlerde gelin birlikte dolduralım içini.

Anne olsanız da olmasanız da çantanızın içinde bir ıslak mendil mutlaka olmalı. Çocuk bu ellerinin ne zaman neye değeceği hiç belli olmaz.

Emzirmeye devam ediyorsanız eğer istediğiniz yerde daha kolay emzirebilmek için bir emzirme önlüğü o çantanın içinde olursa hiç de fena olmaz. Diğer örtülerde bu işlevi belki görecektir ama sürekli bir düzeltme ihtiyacı bebeğinizin emme lüksünü de düşürür, unutmayın.

Parkta koşup terleme çağındaysa eğer terini emecek havlu gibi bir bez parçasını da çantanıza atın.

Aman suyunuzu yanınıza almayı unutmayın. Bunu da termosa koyarak yanınıza almanız daha iyi olur.

Biberonu, kullanıyorsa emziği bir de her zaman kurtarıcınız olan en sevdiği oyuncağı yine çantanızın için de olması gerekenlerden.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"