4-10 yaş arası çocuklar için multi vitamin ve multi mineral içeriğiyle, takviye edici gıda ürünü Centrum Kids Türkiye’de eczanelerdeki yerini aldı. Çocuklarda büyüme, bilişsel gelişim ve kemik gelişimi gibi alanlarda besin takviyesi görevi gören Centrum Kids; doğal çilek ve ahududu aromalarıyla çocuklar için çiğnenebilir tablet formunda ve tek tek paketlenmiş blister ambalajında sunuluyor.

Bilişsel ve kemik gelişimlerine de yardımcı
Dört ana mineral ve vitaminle zenginleştirilen içerik, çocukların büyümesine katkı sağlarken, bilişsel ve kemik gelişimlerine de yardımcı olur. Centrum KIDS’in içeriğinde bulunan iyot, çocukların normal büyümesine katkı sağlarken D vitamini normal bilişsel gelişimlerine, D vitamini ve kalsiyum ise normal kemik gelişimlerine katkı sağlıyor. Ayrıca doğal çilek ve ahududu aromasıyla çiğnenebilir tablet formu Pfizer kalitesiyle çocuklar için özel üretildi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"