Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı – Cerebral Palsy Türkiye, hayallerinedokun.com’da yepyeni hediyelik eşya alternatifi sunuyor. Yapacağınız alışverişlerin gelirini Cerebral Palsy’li çocukların eğitimine ve rehabilitasyon hizmetine dönüştüren Vakıf, hediye alternatiflerine tohumlu kart, bileklikli kart, hediyelik mum ve tohumlu kalem gibi hem şık hem de anlamlı seçenekler ekledi.

Anlamlı hediyeler deyince akla ilk gelen adreslerden biri olan hayallerinedokun.com hem sevdiklerini hem de kendini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Destekçilerinden aldığı güçle yoluna büyüyerek devam eden hayallerinedokun.com, hediye gamını genişleterek daha çok fazla kişiye hediye alternatifi sunuyor.

www.hayalleredokun.com’un yeni hediye alternatiflerinin arasında yer alan bileklikli kart doğum günü, davetiye gibi özel günlerin uğurunu simgeliyor. Özel olarak tasarlanan bu bileklikler hem sahibine hem de Cerebral Palsy’li çocuklara şans getiriyor.

Özel günlere farklı bir anlam katan hediyelik mumlar, ortama yaydığı kokusuyla ferahlık sağlarken nikah, nişan, doğum günü gibi günlerin öne çıkan hediye alternatifi oluyor.

Yine özel günlerin son günlerdeki en iyi hediye alternatifi olan tohumlu kalemlerdeki tohumlar, ekilerek doğaya katkı sağlarken her geçen gün daha çok büyüyen mutluluğun kaynağı oluyor. Yine doğayı düşünenler için hazırlanan tohum kartları yeni başlangıçların, yeni bir hayatın en güzel simgesi olarak hayallerinedokun.com’daki yerini alıyor.

Yorum Gönder

5 × 5 =