Bireyselliği benimsemeye, cesaretlendirmeye ve yapılan her şeye renk ve neşe katmayı misyon edinen IRENEISGOOD markası ile iş birliği yapan Vans, yeni koleksiyonunu satışa sundu. Irene Kim ile ortaklaşa geliştirilen bu koleksiyon, cesur baskıları ve renkli stiliyle Sneaks Up’ta satışta.

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin destekçisi Vans, ,2018 yılında “dünyaya daha fazla sevgi ve cesaret getirme” misyonuyla kurulan IRENEISGOOD markasıyla güçlerini birleştirdi. Kökleri, pozitifliğin gücüyle bireyselliği bulmaya ve kendini ifade edebilmeye dayanan Vans x IRENEISGOOD iş birliğinin koleksiyonunda iki ana ayakkabı stilinin yanı sıra, IRENEISGOOD anlayışını yansıtan cesur desenler ve eğlenceli siluetlere sahip tekstil ürünleri de yer alıyor.

Vans’in en yeni koleksiyonu Vans x IRENEISGOOD” modellerini ve çok daha fazlasını keşfetmek için Sneaks Up mağazalarını veya www.sneaksup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"