Akasya’da Anneler Günü Heyecanı: Akasya Asıltürkmen ile “Çevir Kazan” Akasya, Anneler Günü’nü Akasya Asıltürkmen moderatörlüğünde gerçekleşecek “Çevir Kazan” etkinliğiyle kutluyor.

Akasya, dünyanın en zor ve en kutsal görevini üstlenen, karşılıksız sevginin ve sonsuz özverinin simgesi annelerin gününü eğlenceli bir etkinlik ile kutlamaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu Akasya Asıltürkmen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek Çevir Kazan etkinliğine katılan misafirler, birbirinden seçkin markaların Anneler Günü’ne özel hediyelerinden kazanma şansına sahip olacak.

Akasya etkinlik alanına kurulacak hediye çarkını çevirerek annesine en güzel hediyeyi kazanmak isteyen tüm katılımcılar birbirinden keyifli ve duygusal görevleri yerine getirecek. “Anneni arayıp onu sevdiğini söyle ve anneler gününü kutla”, “Annenle bir fotoğrafını sosyal medyada paylaş ve anneler gününü kutla” gibi, güne anlam katacak görevlerin yer aldığı kavanozdan bir kart çekerek, bu keyifli görevi tamamlayan katılımcılar, Akasya’nın en seçkin markalarının Anneler Günü’ne özel sunduğu hediyelerden birini kazanma fırsatı bulacak.

8 Mayıs Pazar günü, 12.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Anneler Günü etkinliğine katılım için Akasya mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"