Kemerburgaz Kent Ormanı’nda konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimleri yaratmaya odaklanan YBY Woods, stand up gösterilerine komedinin usta isimleri ile devam ediyor. Woods Wednesday etkinlikleri kapsamında 26 Temmuz Çarşamba günü 15.00’te eğlenceli aktiviteler ile kapılarını açacak olan YBY Woods, usta oyuncu Zafer Algöz ile senarist, yazar ve komedyen Can Yılmaz’ı ‘Burda Olan Burda Kalır’ isimli stand up showda sevenleriyle buluşturuyor. 
Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, stand up gösterilerine sevilen isimlerle devam ediyor. Komedinin üstatlarından Zafer Algöz ve Can Yılmaz, Woods Wednesday etkinlikleri kapsamında güldüren sohbetleri ve şakalarıyla 26 Temmuz Çarşamba akşamı 20:30’da komedi severlerle buluşuyor. Keyifli aktiviteleri ve ‘Burda Olan Burda Kalır’ isimli stand up şovu bir arada sunan biletlere Biletix, biletinial, passo.com.tr ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.
Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz deneyimler yaratmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"