Norveç’te ileri teknoloji standartlarıyla ürettiği çiğnenebilir jel form halindeki balık yağı, D vitamini ve ek takviyeleri Türkiye’deki çocukların beğenisine sunan EasyVit, eğlendirirken besliyor.

Balık yağı ve vitaminler çocukların beyin, göz ve bedensel gelişimlerinin olmazsa olmazı. Çocukların bedensel gelişimlerinin yanı sıra dönemsel ihtiyaçları için farklı vitamin takviyeleri de gerekebiliyor. EasyVit alanında uzman ekibin yüksek Concordix teknolojisi ile ürettiği jel formdaki takviye edici balık yağı, D vitamini ve vitamin komplekslerini çocukların beğenisine sunuyor. EasyVit ürünleri, doğal içeriğiyle annelere, tadıyla çocuklara hitap ediyor.

Balık yağı seçerken çocuklar her ne kadar tadını önemsiyor olsa da optimum DHA oranına sahip olması önemli. Beyin ve göz gelişimi için global önerilen DHA oranına sahip günlük 250 mg alınan DHA gelişimi de olumlu yönde etkiliyor.

EasyVit ailesi aynı zamanda çocukların gereksinim duydukları besin ve vitaminleri EasyVit D, EasyDefence ve Easy Q ürünleriyle de destekliyor. Çocukların sınav döneminde ihtiyacı olan hafıza güçlendirici vitaminler Easy Q ile sağlanırken, D vitamini ihtiyacı olanlara ise EasyVit D ile destek veriliyor. Kış aylarında özellikle bağışıklığı düşük çocuklar için hazırlanan EasyDefence ise bağışıklık güçlendirici rol üstleniyor.

EasyVit ailesinin ürünleri patentli özel ambalajı ile ilk günkü tazeliğini korurken, jel formu sayesinde yüzde 44 daha fazla emilim sağlıyor.

EasyVit ürünlerine eczanelerden, detaylı bilgiye  http://www.easyvit.com.tr/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"