Cilt bakımında kalıcı bir çözüm olarak geliştirilen Physio Radiance Visage + kışa başlarken cildinize gençliğini ve ışıltısını geri veriyor. QNET için özel olarak geliştirilen Physio Radiance, cildin kendi kendini yenileme ve onarma yeteneğini temel alan benzersiz bir bakım deneyimiyle yılları geriye sarmaya yardımcı oluyor. Cildin doğal olarak gençleşmesine ve etkisinin uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor.

Physio Radiance Visage + yüz bakım cihazı; elektrikli kas stimülasyonu, radyo frekans, galvanik teknoloji, ışık ve kron yöntemleriyle 4 farklı çözümü tek cihazda topluyor. Elektrikli Kas Stimülasyonu cildi sıkılaştırmak, renk tonunu düzenlemek, yüz çevresindeki yağları gidermek için kullanılırken, yüzdeki çizgilerin belirginliğini azaltmak, kolajen ve elastikiyetini canlandırmak için ise Radyo Frekans kullanılıyor. Galvanik Teknoloji, yüzdeki ölü derilerinin atılmasına, cansız görünümün ortadan kaldırılmasına destek oluyor. Kan dolaşımını arttırmak, cilt tonunu eşitlemek, kızarıklıkları gidermek, hassas cildi sakinleştirmek, yağlı cilt tiplerini düzeltmek gibi birçok şikayete cevap veren ışık ve kron yöntemi de Physio Radiance Visage +’da yer alıyor.

Yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına destek olan, cilt dengesini korumaya ve geri kazandırmayı destekleyen, kırışıklıkları azaltan, yüzün sıkılaşmasını sağlayan, cilde aydınlık bir görünüm veren ve nemlendiren Physio Radiance Visage+ cihazı www.qnetturkiye.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"