Kadınların güzellik ve bakım uzmanı Neutrogena, yaşlanma ve ince çizgi karşıtı olarak geliştirilen yeni Bright Boost serisiyle ışıl ışıl ve genç bir cilt için aradığınız her şeyi sunuyor. Her geçen gün portföyüne eklediği yeni ürünlerle güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yeniliklerle buluşturan Neutrogena, yaşlanma karşıtı leke ve ince çizgi karşıtı yeni bakım serisi Neutrogena Bright Boost ile kadınları tekrar hissettikleri yaşta görünmeye davet ediyor.

Neutrogena uzmanlığının son teknoloji ile bir araya getirilmesiyle geliştirilen Bright Boost serisi ürünler, ince çizgi ve ton eşitsizliğini önlemeye yardımcı olan formülleriyle, doğal yenilenme sürecini tetikleyerek sağlıkla ışıldayan genç görünümlü bir cilt sağlıyor. İnce çizgiler ve ton eşitsizliğinin yanı sıra, kuru bir cilt görünümünü de gidererek yaşlanma belirtilerine karşı koymaya yardımcı olan Neutrogena Bright Boost serisi, yeni formülüyle cilde parlak bir görünüm kazandırıyor. Neutrogena’nın, 60 yılı aşan uzmanlığını son teknoloji ile bir araya getirerek geliştirdiği yeni Neutrogena Bright Boost serisi, Yaşlanma Karşıtı Jel Krem, Canlandıran Yenileyici Peeling, SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku ve tüm cilt tiplerine uygun Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum’dan oluşuyor.

Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Jel Krem
Sağlıkla ışıldayan genç görünümlü bir cilt için geliştirilen Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Jel Krem, ince çizgiler, ton eşitsizliği ve kuru bir cilt görünümünü gidererek, yaşlanma belirtilerine karşı koymaya yardımcı olur. Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Jel Krem’in formülünde, cildi nemlendirme, cilt yüzeyini yenileme ve ton eşitsizliğine karşı melanin üretimini azaltma olmak üzere 3 ayrı etkisi bulunan, yaşlanma belirtilerine karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış özel bir içerik olan neoglukozamin bulunuyor. Yine Neutrogena uzmanlığında geliştirilen eşsiz formülün içeriğindeki AHA ve PHA asitleri de, nazik soyucu etkileriyle cildi cansız ve yorgun hücrelerden arındırıyor.

Neutrogena Bright Boost Canlandıran Yenileyici Peeling
Neutrogena’nın, evinizin rahatlığında cildiniz için uzman bakımı deneyimi yaşamanızı sağlayan yeni serisi Bright Boost’un sunduğu Canlandıran Yenileyici Peeling, formülündeki AHA asidi ve doğal soyucularla cilt üzerinde nazik bir dokunuşla % 100 canlandırıcı etki yaratıyor, yorgun, ışıltısını kaybetmiş hücreleri yeniliyor. Cilt yüzeyini ve gözenekleri ölü hücrelerden arındıran Bright Boost Canlandıran Yenileyici Peeling, donuk ve solgun görünen cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor, sağlıkla ışıldayan ve yumuşacık bir cilt deneyimi sunuyor.

Neutrogena Bright Boost SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku
Yeni Bright Boost serisi, güneş ışınlarına karşı da cildi koruyor. Bu amaçla geliştirilen Bright Boost SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku’nun formülünde, ciltte yaşlanma belirtilerinin en önemli nedenlerinden güneş ışınlarına karşı koruyucu etkili SPF 30 filtresi yer alıyor. SPF 30 filtresine ek olarak bu eşsiz formülde bulunan neoglukozamin, C ve E Vitaminleri ile antioksidanlar, cildi güneş de dahil tüm dış faktörlere ve etkilerine karşı koruyarak sağlıkla ışıldayan ve genç görünen bir cilt sağlıyor. Bright Boost SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku, komedojen olmayan bileşiğiyle tüm cilt tonlarına uygun eşsiz bir deneyim sunuyor.

Neutrogena Bright Boost Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum
Yaşlanma belirtileri ve ton eşitsizliğini önlemeye yardımcı olan Neutrogena Bright Boost Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum, içeriğindeki yüksek oranda neoglukozamin ile cilt yüzeyinde doğal yenilenme sürecini tetikler. Kullanımının ardından etkisini anında gösteren Bright Boost Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum, ışıldayan ve genç görünen, aydınlık bir cilt sağlar. Özel formülüyle leke ve ton eşitsizliğine karşı ciltte pigmentasyonu ve donuk görünümü hedef alan Bright Boost Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum, hafif dokusu ve komedojen olmayan içeriğiyle, tüm cilt tonlarına uygundur.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"