Cildinize hak ettiği bakımı sağlamak için cilt uzmanları tarafından geliştirilen Dermalex, etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri ile artık Türkiye’de! Dermalex, İsveç’te geliştirilen formülleriyle, kadınları ciltlerinin hak ettiği terapi ile buluşturuyor. “Türkiye’deki her 10 kadından 7’si gibi* benim de cildim hassas, cildimin nemini korumak için tercihim Dermalex” diyen Melisa Sözen’in yüzü olduğu Dermalex Sensitive Balance ürünleri Gratis mağazalarında satışa sunuluyor. Cilt uzmanları tarafından geliştirilen ve sadece cildin gerçekten ihtiyaç duyduğu bileşenleri, ideal miktarda içeren Dermalex ürünleri, cildinizin hak ettiği terapiyi sunuyor.

Prebiyotik, hyaluronik asit, pantenol, ve eksfoliantenzimi gibi yüksek kaliteli bileşenler içeren Dermalex ürünlerinde hayvansal ürün ve türevleri bulunmuyor. Ürünler, hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilen Dermalex, hassas ciltler için Sensitive Balance; normal ve karma ciltler için Pure Balance olmak üzere iki farklı serisi bulunuyor.

İnce çizgi ve leke görünümünü azaltın!
Normal ve karma ciltler için hazırlanan DermalexPureBalance serisi, leke oluşumunu engellemeye, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Dermalex Yenileyici Yüz Temizleme Köpüğü, arındırıcı etkisiyle makyajı, kiri ve ölü deriyiciltten nazikçe uzaklaştırıp, cildetazebir ışıltı veriyor. Ürün, peeling olarak da kullanılabiliyor. Dermalex Pürüzsüzleştirici Yüz Kremi, cildi 24 saate kadar yoğun bir şekilde nemlendirirken ince çizgi ve kırışıklıkların da görünümünü azaltıyor. Yağlanma ve leke görünümüyle mücadele ediyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Dermalex Dengeleyici Yüz Kremi ise cildi 24 saate kadar yoğun bir şekilde nemlendirirken, peeling etkisiyle, leke oluşumunu önlemeye ve cilt tonunu dengelemeye yardımcı oluyor.

Hassas ciltlere hassas bakım
Formülleri hassas ciltlerle 100% uyumlu **Dermalex Sensitive Balance serisi, bakım yaparken cildi de koruyor. pH değeri cilde uyumlu olan Dermalex Sensitive Balance serisi, parfüm, renklendirici ve alkol içermiyor. Dermalex Hassas Likit Krem içeriğinde bulunan prebiyotiklerle cildin doğal dengesini desteklerken, hyaluronik asitle cildi derinlemesine nemlendiriyor, Pantenol ile cildi rahatlatıyor. E vitaminiyle de cildi koruyup bakım yapıyor. Göz çevresindeki hassas cilt üzerinde dermatolojik olarak test edilen Dermalex Hassas Göz Kremi, göz çevresini 24 saat süreyle yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildin hassasiyetini azaltıyor, cildi rahatlatıyor ve tahrişe karşı koruyor. Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, makyajı ve kiri cildi kurutmadan, nazikçe derinlemesine temizliyor. Sabun içermeyen formüle sahip Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, suyla durulanarak veya pamukla silinerek yüz, göz çevresi ve dudak için kullanılabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"