Cilt kusurlarına karşı yeni bir dönem başlıyor: Garnier’den yeni AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum… Cilt kusurlarının görünümü bireyler arasında büyük bir problem olmakla birlikte, özellikle siyah noktalar ve problemli cilt her yaştan bireyin ortak sorunu olarak öne çıkıyor.Garnier Saf&Temiz’den yeni AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum; %4 Niasinamid, AHA ve BHA içerikli formülüyle cilt kusurlarının görünümünü azaltıyor. Serumun doğal kaynaklı kömür içeriği cildi arındırmaya ve matlaştırmaya yardımcı oluyor.

Cildimiz her gün doğal olarak ölü hücrelerini döküyor ancak kirlilik, hatta sıcaklık değişiklikleri bile bu dökülme sürecini bozabiliyor. Bu durum genişlemiş gözeneklere ve eşit olmayan cilt tonuna neden oluyor. Garnier’in gücünü yeşil bilimden alarak geliştirilen AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serumu cilt kusurlarına yönelik etkili bir çözüm sunuyor. Garnier’in yeni AHA+ BHA Kömür serumu, etkinliği kanıtlanmış içeriği ile cildi pürüzsüzleştirirken daha eşit bir cilt görünümü sağlıyor.

Daha eşit bir cilt görünümüne sahip olun
Garnier, en son güzellik trendlerinden ilham alan cilt kusurları karşıtı siyah serumu ile yenilikçi bir cilt bakımı deneyimi sunuyor. AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, mat ve eşit olmayan cildinizi arındırırken ve daha eşit bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyor.

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, cilt kusurlarının görünümünde %35* azalma sağlarken daha pürüzsüz cilt dokusu sunuyor. İlk kullanımdan hemen sonra cilt daha pürüzsüz ve mat bir görünüm kazanıyor**. 7 günde cilt dokusu arınmış, cilt tonu daha eşit görünüyor**. 28 günlük kullanımdan sonra siyah noktalar ve gözenekler gibi cilt kusurları görünümünde azalma görülüyor**. Hassas ve akneye eğilimli cilt tipleri için uygun olan serum, arındırıcı kömür içeren formülü ile hızlı emilir ve cilt üzerinde görünmez.

Niasinamid içeriği ile ciltte pürüzsüz görünüm
Cilde yatıştırıcı his sağlamaya yardımcı özelliğe sahip bir B3 vitamini olan Niasinamid içeren formülü, cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Bilimin gücünü doğal içeriklerle birleştiren Yeni Garnier AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, Peeling etkili AHA ve BHA( Salisilik Asit) formülüyle cildi pürüzsüzleştiriyor.

Cruelty Free International onaylı
Vegan formüle*** sahip AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum’un, diğer tüm Garnier ürünleri gibi Cruelty Free sertifikası bulunuyor. Geri dönüştürülebilir cam şişe ve karton kutu, serumun çevreye saygılı yönünü ortaya koyuyor. Garnier, Green Beauty misyonunun önemli bir parçasını oluşturan geri dönüştürülebilir içeriğiyle; kararlı, sürdürülebilir ve şeffaf bir marka olma yolunda bir yeşil adım daha atıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"