Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlayan Prima, Aktif Bebek bezini yeniledi! İngiltere Cilt Sağlığı Birliği’nin onayladığı yeni Prima Aktif Bebek, iki katlı sızdırmaz bariyerleri ve emici tanecikleri sayesinde tüm sıvıyı hüüppp diye içine çekerek bebeklerin cildinin kupkuru olmasını sağlıyor.

Türkiye’nin lider bebek bezi markası Prima, yenilediği Aktif Bebek bezi sayesinde bebeklerin cildi kuru kalıyor, bebekler rahat bir uyku çekiyor.

Yeni Prima Aktif Bebek bezi, içinde bulunan emici tanecikleri sayesinde sıvıyı hüüppp diye içine çekiyor ve bebeğin cildinin rahatsız olmasını önlüyor. Prima Aktif Bebek’te bulunan çift katlı sızdırmaz bariyerler ise sıvının dışarı çıkmasını engelliyor.

Her zaman ailelerin ve bebeklerin yanında olan Prima, bebekler rahat uyusun, sağlıklı büyüsün diye yenilikçi çalışmalarına devam ediyor. İngiltere Cilt Sağlığı Birliği tarafından önerilen Prima bebek bezleri, geliştirdiği yenilikçi ve geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile ebeveyn ve bebeklerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. İngiltere Cilt Sağlığı Birliği Türkiye Temsilcisi Dermatolog Yeliz Erdemoğlu konuyla ilgili olarak; “Bebek bezi sıvıyı iyi bir şekilde ememezse bebeğin altı ıslak kalır, bu da cilt yüzeyinde tahriş ve aşınmaya neden olur. Ebeveynlerin bez seçimine özen göstermelerini, bebeğin altını kuru tutacak bezleri kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu yüzden Cilt Sağlığı Birliği olarak anne ve babalara Prima’yı öneriyoruz.” dedi.

Prima Aktif Bebek’in çift katlı bariyerleri ve emici tanecikleri sayesinde bebeklerin altı hep kuru kalıyor, bebekler mışıl mışıl uyuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"