Ev tekstili kategorisinde yenilikçi tasarımlar ile geniş ürün yelpazesi sunan Karaca Home; çocukların renkli dünyasına, yepyeni ürünlerle dahil oluyor. Karaca Home’un geniş hayal gücüyle yaşayan çocuklardan aldığı ilhamla tasarladığı ‘Favori Kahramanlar’ koleksiyonu ile Pj Mask, Winx, My Little Pony ve Snoppy karakterlerinin yer aldığı nevresim takımı, çarşaf takımı, bornoz ve halı gibi lisanslı ürünleri evlere taşıyor.

Karaca Home, ailenin en özel üyesi, en renkli odasının sahibi olan çocukları, çizgi film karakterlerinin büyülü dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Uçsuz bucaksız hayal dünyalarıyla herkesi büyüleyen çocukların odalarına eşlik etmek isteyen Karaca Home’un, ‘Favori Kahramanlar’ koleksiyonu ev tekstil ürünleri arasında yerini aldı. Sevilen Pj Mask, Winx ,My Little Pony ve Snoppy’nin karakterlerinin lisanslı tasarımlarının yer aldığı özel bir koleksiyon hazırlayan Karaca Home, çocuklar için Renkli Dünyalar ve Macera Dolu Odalar sunuyor.

Snoopy karakterli halılar temizlikte pratikliğe önem veren annelerin favorisi olmaya aday. Yüzde 100 pamuk malzemeden üretilen Pj Masks’lı bornozlar; yumuşak dokuya sahip Winx ve Little Pony nevresim-çarşaf takımları çocuklarını güvenli tekstil ürünleri ile buluşturmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Karaca Home’un çocukların sonsuz hayal gücünü yansıtacak yeni ‘Favori Kahramanlar’ koleksiyonu ve daha fazlası Karaca ve Karaca Home mağazaları, karaca.com ve şimdi Karaca uygulamasında.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"