Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, 24-30 Ocak günlerinde gerçekleştirilecek İnşaat Atölyesi ile çocukları kendi dünyalarını inşa etmeye çağırıyor.

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, sömestr etkinlikleri kapsamında 24-30 Ocak tarihleri arasında İnşaat Atölyesi etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

4-12 yaş arasındaki tüm çocukların katılabileceği etkinlikte, çocuklar kostümlerini giyip baretlerini taktıktan sonra dev Legolarla rengarenk evler, kaleler, okullar, köprüler inşa edecek, uzaktan kumandalı inşaat araçlarını kullanacak. Ayrıca atölyede Brickets inşaat yapımı, maket ev yapımı ve boyama gibi etkinlikler de yer alacak.

İnşaat Atölyesi, Espark -1. kat etkinlik alanında 1 hafta boyunca 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 olmak üzere her gün 5 seans halinde gerçekleştirilecek. Covid-19 tedbirleri gereği katılım kontenjanla sınırlı olduğu etkinlik için, 13.30’da etkinlik standına gelerek kayıt yaptırmayı unutmayın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"