PROFAM tarafından yönetilen, ANKAmall, minik ziyaretçileri için hayata geçirdiği Çocukça İşler Sahnesi’nde birbirinden keyifli oyunları çocukların beğenisine sunmaya devam ediyor.

Çocukça İşler Sahnesi Ramazan ayı boyunca her hafta sonu farklı bir oyunla çocukları ağırlarken, ara tatil süresince haftanın her günü sergilenecek oyunlarla miniklere eğlenceli anlar yaşatacak.

9-10 Nisan tarihlerinde Bay Mikrop ile başlayacak oyunlar 1 Mayıs’a kadar devam edecek. Miniklere eğlenceli dakikalar yaşatacak oyunlar, ara tatil boyunca haftanın her günü saat 15.00’da ANKAmall Cinemaximum’da sergilenecek.

Çocukça İşler Sahnesi Ramazan ayı boyunca her hafta sonu açık
Birbirinden renkli oyunlarıyla çocuklara sanatın da kapılarını aralayan Çocukça İşler Sahnesi, Ramazan ayı boyunca her hafta sonu çocukları ağırlamaya devam edecek. 16-17 Nisan tarihlerinde Huysuz Tavşan, 23 – 24 Nisan’da Bay Mikrop, 30 Nisan – 1 Mayıs’ta ise Mitsi ile Kitsi miniklere yeni maceralar yaşatmaya devam edecek.

Program
9 – 10 Nisan Bay Mikrop
11 Nisan Huysuz Tavşan
12 Nisan Bay Mikrop
13 – 14 Nisan Mitsi ile Kitsi
15 Nisan Üç Ayı ve Kız Çocuğu
16 – 17 Nisan Huysuz Tavşan
23 – 24 Nisan Bay Mikrop
30 Nisan – 1 Mayıs Mitsi ile Kitsi

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"