Türkiye’de bir ilk olan Colostrum First Milk serisini piyasaya süren Dermalista Laboratories, bu kez de en değerlilerimiz çocuklarımız için kollarını sıvadı. Güvenli, son derece etkili ve gerçekten doğal ürünler sunmak adına hizmet veren Dermalista Laboratories, minikler için hazırladığı Colostrum Junior serisinin ilk yardım ürünü Boo-Boo Spray’i piyasaya sürdü.

Halk arasında ilk süt, ağız sütü veya altın süt olarak da bilinen, her özelliğiyle iyileştirici güce sahip kolostrum içeriğiyle mucizevi ürünlere imza atan Dermalista Laboratories, miniklere özel “%100 Anne Dokunuşu” söylemi ile eşsiz bir ürün hazırladı.

İlk Süt Mucizesi
Cilt bakım alanında Türkiye’de bir ilk olan Colostrum First Milk serisini piyasaya süren Dermalista Laboratories kurucusu Bengühan Bora Usta, minikler için hazırladığı ilk yardım ürünü Boo-Boo Spray’in de içeriğini oluşturan kolostrumun, memelilerin yalnızca doğumdan sonraki ilk 72 saatte ürettiği en doğal bileşen olduğunun altını çiziyor.

Boo-Boo Spray: %100 Anne Dokunuşu ile Onu Korumanız Altına Alın
Günün her anında taşımaya ve kullanıma uygun boyutta tasarlanan Boo-Boo Spray; ilk anne sütü olarak bilinen mucizevi içerik kolostrum bileşeni ile papatya ve kuşburnu çiçeği özü, üzüm çekirdeği yağı gibi onlarca %100 doğal ve organik içerikten oluşan bir ilk yardım spreyidir.

Minikler dışında yetişkinlerin de rahatlıkla kullanabileceği Boo-Boo Spray; küçük sıyrıklar, kesikler, hafif yanıklar, alerjik hassasiyetler, morluklar, böcek veya sivrisinek ısırıkları gibi durumlarda cildi yatıştırır ve koruma altına alır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"