Janset Kılıçtaş Jewellery’nin “Colourful Yüzük” Koleksiyonu Renkli ve Doğal Taşlarıyla Göz Kamaştırıyor… Janset Kılıçtaş, kendi mücevher markası “Janset Kılıçtaş Jewellery” için renkli ve doğal taşlarla tasarladığı “Colourful Yüzükler” ile takılarınıza renk ve parlaklık geliyor!

Resim, heykel, mücevher tasarımı ve kişiye özel tasarımlar da üreten, heykeltıraş ve mücevher tasarımcısı Janset Kılıçtaş, “Janset Kılıçtaş Jewellery” için doğal ve renkli taşları sanatla buluştururak tasarladığı “Colourful Yüzükler” ile parlayacaksınız.

Mine işliği ve doğal taş karbonlarından oluşan “Colourful Yüzükler”, yeşilin her tonu ve lacivert renklerinin göz kamaştıran gücüyle tasarlandı. Özellikle yaz aylarında kombinleyebileceğiniz koleksiyon, renkleriyle size enerji verecek. Göz kamaştıran renklerinin yanı sıra modern çizgilere sahip yüzükleri gündüzden geceye kullanabileceksiniz.

Janset Kılıçtaş’ın “Colourful Yüzükler” koleksiyonunu detaylı incelemek ve satın almak için www.jansetkilictas.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"