Hijyenin birinci öncelik haline geldiği bu günlerde, 50 yılı aşkın süredir seramik sağlık gereçleri başta olmak üzere, banyoya dair pek çok ürün grubunu kullanıcıları ile paylaşan Creavit, sürekli gelişen ve değişen beklentilere, banyodaki teknolojik yeniliklerle çözüm sunmaya devam ediyor.

Estetik ve tasarımı, fonksiyonel hijyen öğeleri ile bir araya getiren Creavit, 65 ülkede tercih edilen, banyo deneyimini şekillendiren global Türk markası olarak ön plana çıkıyor.

Yurtdışında pek çok ülkenin aksine, taharet musluğunu kullanan bir kültürdeyiz. İnsan sağlığının tehdit altında olduğu bu günlerde, hijyen hassasiyetinin tüm dünyada artması ile taharet musluklu klozet kullanımı konusunda herkes bilinçleniyor. Su olmadan tuvalet sonrası temizliğin mümkün olmayacağının bilimsel kanıtlarının tekrar gündeme gelmesi, dünya çapında taharet musluklu ürünlerin tercihini arttırdı. Creavit bu kategoride geliştirdiği ister soğuk ister sıcak-soğuk su ayarlı entegre taharet musluğu teknolojisi ile ön plana çıkıyor.

Creavit, geliştirdiği kanalsız klozet teknolojisi rim-off ile klozet içerisinde temizlik esnasında ulaşılması güç yüzeyleri minimize ediyor, iç haznede erişilmeyen yüzey bırakmayarak, bakteri ve türevi zararlı oluşumlar içim elverişli ortam oluşmasına engel oluyor.

Tek hareket ile zorlanmadan çıkartılabilen tak-çıkar kapak özellikli Creavit klozet kapakları ile temizlik sırasında tüm yüzeyler kolayca temizlenebiliyor. Creavit bununla birlikte, banyoda belki de en çok temas halinde olduğumuz yüzeylerin başında gelen klozet kapaklarında, antibakteriyel özellikli droplast malzemeden olanların tercih edilmesini öneriyor.

Banyoda hijyenin kilit faktör olduğunu savunan Creavit, ürünlerinin uygulandığı ortam içerisinde de hijyen odaklı olunması gerektiğini belirtiyor. Klozet ürün grupları içerisinde, önemli ağırlığı olan ve her geçen gün talebi artan Creavit asma klozetler, yere değmeyen duvara monte yapıları sayesinde temizlik sırasında tüm yüzeylere erişim olanağı sunuyor.

Creavit, sırlamada kullandığı ve TSE başta olmak üzere, bağımsız kuruluşlar tarafından onaylı özel Creavit hijyen teknolojisi sayesinde seramik yüzeylerde bakteri barınımını %99 oranında azaltmaya yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"