Köpük El Sabunuyla el yıkamayı eğlenceli ve pratik bir hale dönüştüren Dalin, şimdi de Dalin Köpük Sabuna özel olarak yapılan bir reklam filmiyle el yıkama alışkanlığını pekiştiriyor. Dalin, tüm dünyanın virüslerle mücadele ettiği bu günlerde, bilinç oluşturarak çocukların hastalıklardan korunmasına yardımcı oluyor.

Çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmanın en kolay yolu olarak sunulan Dalin Köpük Sabun, bu amaçla yeni bir reklam filmi yayınlıyor. Tüm yaşam boyunca, sağlığın ilk şartı olan hijyen ve hijyenin temeli el yıkama alışkanlığının küçük yaşta kazandırılması bilinciyle hazırlanan reklam filmi, doğru el yıkamayı anlatan eğlenceli bir şarkıyla da destekleniyor.

Puck Global tarafından hazırlanan, Sanat Yönetmenliğini Senem Mozzakoğlu ve Esra Sarıgül’ün yaptığı reklam filminde nasıl el yıkanması gerektiği, eğlenceli bir şarkı eşliğinde anlatılıyor.

Köpük şeklindeki formu sayesinde çocukların el yıkamasını eğlenceli hale getiren ve annelerin gizli yardımcısı haline gelen Dalin Köpük Sabun, annelerin görüşleri göz önüne alınarak tasarlanıp piyasaya sunuldu. AVM’lerde çocukların eğlenerek el yıkadığını söyleyen anneleri dinleyen Dalin uzmanlarının bu iç görü üzerine çıkarttığı köpük sabun, aynı zamanda bir alışkanlığın sürdürülebilir olması için eğlenceli olması gerektiği görüşünü de destekliyor.

Alkol, paraben, SLS ve boya içermeyen, hipoalerjenik yapıya ve cilde uyumlu pH değerine sahip Dalin Köpük Sabun, Orman Meyvesi ve Çilek kokularıyla da el yıkamayı zevke dönüştürüyor.

Dalin çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olmak için ayrıca www.dalin.com.tr üzerinden “Eğlenceli El Yıkama Kitabı – Arkadaşım Cikcik “ ve “El Yıkama Şarkısı”nı da sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"