Şehir hayatının açık hava sosyalleşme merkezi olan dekk, sömestr tatilinde çocukları birbirinden eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak aktivitelerle buluşturacak. Çocuklar sömestr tatilinin sevinicini açık havada aileleriyle birlikte güvenli ve keyifli vakit geçirerek yaşayacak.

Şehrin sosyalleşme noktası dekk, çocukları en sevdiği lezzetlerle buluştururken gerçek buz pistinde profesyonel eğitmenlerle buz pateni yapma ve macera parkurunda doyasıya eğlenme fırsatı sunuyor. İstanbul’un kalbinde ailece vakit geçirirken açık havada nefis sıcak çikolata ve salep içmenin tadını çıkarmak mümkün.

Buz pateni pisti, her gün 12:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermeye hazır. Aylık ve günlük olarak sıralanan özel ders fiyatları, 180 TL ile 280 TL arasında değişim gösteriyor. Dilerseniz, 70 TL ödeyerek 40 dakikalık serbest seans seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

dekk’in sevilen tasarım pazarı No.44, sömestr ruhunu doyasıya hissettirecek. Birbirinden farklı markaların yer alacağı alanda çocuklar eğlendirici, eğitici ve yaratıcı ürünlerle buluşacak.

Ayrıntılar ve dekk’ten güncellemeler için; @dekkistanbul Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"