Her gün süpürge yapmak artık çok kolay! Fakir Hausgeräte’nin yeni dik şarjlı süpürgesi Inovax İkisi Bir Arada gücü her zaman elinin altında hissetmek isteyenler için tasarlandı. “Onun her hali çok yetenekli” söylemi ile hem dik şarjlı süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanılabilen Inovax İkisi Bir Arada Dik Şarjlı Süpürge her gün temizlik yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Tüm evi süpürecek kadar kirli olmayan bir odayı, yere dökülen kırıntıları veya aniden kırılıp paramparça olan bir bardağın temizliğini pratik ve hızlıca yapmak artık çok kolay. Fakir Hausgeräte, Inovax İkisi Bir Arada Dik Şarjlı Süpürge, kablosuz oluşu sayesinde pratikliğiyle ön plana çıkıyor ve dilediğiniz alanı kendinizi yormadan temizleyebilmenizi sağlıyor.

Ulaşılması zor yerlerde üstün performans
Inovax İkisi Bir Arada Dik Şarjlı Süpürge tek bir cihazda iki süpürgeyi barındıran fonksiyonelliği ile hem dikey süpürge olarak hem de gövde kısmından ayrılarak el süpürgesi şeklinde de kullanılıyor. Inovax İkisi Bir Arada Dik Şarjlı Süpürge aynı zamanda el süpürgesi olarak da kullanılabildiği için koltuklar, köşeler ve diğer süpürgelerin ulaşamadığı yerlerde üstün performans gösteriyor. Yüzeylerin en küçük noktalarına ulaşarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Işıklı multi turbo başlığı ile görüş kolaylığı sunuyor. Ekstra uzatma aparatı sayesinde perde, dolap üstleri gibi yüksek ve ulaşılması zor alanları temizleyerek dip köşe her yeri zahmetsizce süpürüyor.

Kesintisiz ve fark yaratan temizlik
İster el süpürgesi ister dikey olarak kullanılabilen Inovax İkisi Bir Arada Dik Şarjlı Süpürge her iki mod için de farklı toz haznelerine sahip olduğu için ihtiyaca yönelik çözüm sunuyor. Verimli bir kullanım ve dayanıklı tasarım özellikleri ile dikkat çeken ürün, gelişmiş motor gücü sayesinde yüksek hacimli bir temizlik olanağı sağlıyor. El süpürgesi olarak 50 dakikadan fazla, dik süpürge olarak kullanıldığında ise kesintisiz 31 dakika boyunca çalıştırılabiliyor. Sahip olduğu 3 farklı süpürme modu sayesinde halı ve sert zeminlerin kolayca, yormadan temizliyor. Havadaki toz partiküllerini ve çok küçük alerjen maddeleri emerek hapsediyor. Hem yüzey hem de ortam temizliğini bir arada yapıyor. Hafif yapısı ile ergonomik ve kolay bir kullanım sunarken HEPA filtre teknolojisi ile de temizlikte fark yaratıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"