Diş macununda küçük tablet formatıyla ağız bakımında ezberleri bozan T-Brush, yeni nesil hijyen anlayışı, %100 geri dönüşümlü atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile ağız bakımında tüketicilerin tercihi olmaya hazırlanırken, çilek aromalı varyantı ile de çocukların gözdesi olmaya aday. SLS, gluten, titanyum dioksit gibi zararlı maddeler içermeyen T-Brush diş macunları tabletleri hem annelerin güvenini kazanacak hem de çocuklar için diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getirecek.

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren diş fırçalamayı sevdirecek ve eşsiz çilek aromasıyla tüm çocukları tadına hayran bırakacak T-Brush yeni nesil diş macunu tabletleri, efervesan özelliği sayesinde ağızda hemen köpürerek çocukların diş fırçalama rutinine yenilik katıyor. 6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanmış çilek aromalı T-Brush diş macunu tabletleri, florürlü ve florürsüz seçenekleriyle çocuklara yepyeni bir hijyen anlayışı aşılıyor.

Çocuklar için temiz ve hayvan dostu içerik
Hacettepe Üniversitesi işbirliğiyle alanında uzman bilim insanları tarafından A’dan Z’ye Türkiye’de geliştirilen T-Brush diş macunu tabletleri, içeriğinde SLS, gluten, titanyum dioksit gibi maddeler bulundurmuyor. Hayvansal hiçbir DNA taşımayan ve GMP sertifikalı fabrikalarda hayvanlar üzerinde test yapmadan üretilen T-Brush diş macunu tabletleri, Yeditepe Üniversitesi onayı ile vegan ürünler kategorisinde yer alan cruelty-free ürünler arasında bulunuyor.

Çocuklar için ayarlanmış doz
Geleneksel diş macunlarında doz ayarı kullanıcıya bırakılmış durumda ve her seferinde doğru dozu ayarlamak mümkün değil. Dozun fazla olması vücutta gereksiz kimyasal emilimine neden olurken, az olması da ağız temizliğinin yeterli seviyede olmasını engelliyor. Yeni nesil T-Brush diş macunu tabletleri ise yenilikçi ve inovatif yapısı ile kullanıcıya ağız hijyeni için gerekli miktarda içerik sunuyor. Böylece çocukların, ağız ve diş bakımında doğru dozda diş macunu tüketimini mümkün kılıyor.

Parçala, Fırçala ve Çalkala!
Parçala, fırçala ve çalkala mottosundan yola çıkan T-Brush, çocukların diş fırçalama ritüeline keyif ve eğlence katıyor. Ağıza alınan tabletler, dişler yardımı ile parçalanıyor ve saniyeler içinde doğal köpüklenme oluşuyor. Diş fırçası ile minimum 2 dakika dişler fırçalandıktan sonra ağız su ile çalkalanıyor. T-Brush diş macunu tabletleri, cam şişelerde bulunan 90 tabletle günde iki kez diş fırçalama rutininde 45 günlük kullanım sağlıyor.

Aile bireylerine özel hijyen anlayışı
T-Brush diş macunu tabletleri, geleneksel yöntemlerin aksine diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırarak yeni nesil ve kişiye özel bir hijyen anlayışı sunuyor. Aile bireyleri arasında ortak kullanılan geleneksel diş macunlarında oluşan bakteri ve virüs yayılımını önleyerek hem aile bireyleri hem de çocuklar için daha hijyenik bir kullanım sağlayan T-Brush diş macunu tabletleri, dişlerde kalıcı bir temizlik sağlayarak ağızda ferah bir tadı bırakıyor.

Daha iyi bir dünya için doğaya dost!
Sürdürülebilir bir yaşam için doğadan ilham aldığı formülleri doğa dostu cam malzemeler ile birleştiren atıksız ve plastiksiz %100 geri dönüşümlü T-Brush diş macunu tabletleri, uluslararası düzeyde sürdürülebilir bir çevre politikası yürütmek üzere faaliyet gösteren Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı ambalajlarda tüketicinin kullanımına sunuluyor. Böylece T-Brush, yarınlara daha iyi bir dünya bırakmak için çocuklardan yetişkinlere uzanan bir yelpazede doğaya dost ürünler üretme sorumluluğunu üsleniyor.

T-Brush diş macunu tabletleri www.thetbrush.com adresinin yanı sıra, önde gelen dijital e-ticaret sitelerinde ve seçkin eczanelerde satışta.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"