Türkiye’nin lider hazır giyim markası LC Waikiki, sürdürülebilirlik projesi LCW Green kapsamında Disney ile işbirliği yaparak yenidoğan bebekler için doğa dostu bir koleksiyon hazırladı. LC Waikiki, bu koleksiyon için kullanılan QR kod uygulamasıyla müşterilerinin koleksiyon hakkında daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

Hassas ciltler için  LC Waikiki Green’den Disney Yenidoğan Koleksiyonu
Türkiye’nin lider hazır giyim markası LC Waikiki, sürdürülebilirlik projesi LCW Green kapsamında Disney ile işbirliği yaparak yenidoğan bebekler için doğa dostu bir koleksiyon hazırladı. Mickey ve Minnie Mouse gibi ikonik Disney karakterlerinin yer aldığı koleksiyon, %100 organik pamuklu kumaşla üretilen tulumlar, çıtçıtlı bodyler, takımlar, aksesuarlar ve pijamalardan oluşuyor. “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” misyonuyla yola çıkan LC Waikiki’nin yeni koleksiyonundaki tüm ürünler, doğal kaynakları korumak için insan ve çevre sağlığına dost, aynı zamanda Organic Content Standard (OCS) sertifikalı organik pamuk kullanılarak üretildi. LC Waikiki, bu koleksiyon için kullanılan QR kod uygulamasıyla müşterilerinin koleksiyon hakkında daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlarken aynı zamanda onların görüşlerini de alabiliyor.

LC Waikiki Green ile doğa dostu organik koleksiyonlar
LC Waikiki Green ürünlerinde kalite ve konfor ile birlikte insan ve çevre sağlığına da dikkat eden, bu alanda AR-GE yatırımlarını sürdüren LC Waikiki, bağımsız denetleme kuruluşları olan Global Organic Textile Standard ve Organic Content Standard kriterlerini uyguluyor. Sertifikalı laboratuvarlarında günlük ortalama 1.800 numuneye 7.000 ekolojik, 10.000’i tekstil olmak üzere 17.000 test yapan LC Waikiki’nin Green koleksiyonu, doğal renklerden ve %100 pamuktan oluşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"