Gourmet Ladies doğal, katkısız ürünleri ve kendi topraklarımızdan elde ettiği hammaddelerle sağlıklı üretim ilkelerine sahip çıkmaya devam ediyor. Sürdürülebilir ürünler sunan Gourmet Ladies, değerli yağlar içeren doğal bronzlaştırıcı ‘Beach Bronze Tanning Oil’ ile sağlıklı bir bronzluk sunuyor.

Doğal ve katkısız ürünlerini kendi topraklarımızdan elde ettiği hammaddelerle üreten Gourmet Ladies, ‘Beauty Farm Doğal Bronzlaştıcı yağ’ ile sağlıklı ve doğal bir cilt görünümü sağlıyor. Bronzlaşmaya yardımcı olan değerli yağlar içeren ürün, nefis kokusuyla da dikkat çekiyor.

Beach Bronze Tanning Oil; havuç tohumu, kakao, kayısı çekirdeği, susam, kenevir tohumu ve hindistan cevizi yağları ile cildin nemlendirirken sağlıklı bir bronzlaşma imkanı sunuyor.

Önümüzdeki dönemde; sofra tekstili, kozmetik, gıda takviyesi ve gıda kategorisinde yeni ürünler sunmaya hazırlanan Gourmet Ladies, tamamen doğal içeriklerden oluşan ürünlerin Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"