Watsons’ın doğal, organik ve vegan cilt ve saç bakım markası Naturals by Watsons organik içerikli yeni Hibiskus serisi ile saçlarınıza Doğa Dostu bir bakım sunuyor. Watsons’ın vegan, doğal, organik veya yeşil olma, istenmeyen 10 içerik maddesini içermeme ve sürdürülebilir/sosyal sorumlu olma özellikleriyle bilinen Doğa Dostu markalarından Naturals by Watsons; uzun saç tutkunlarının çok seveceği yeni Organik Hibiskus Serisi ile saçlarınıza kökten uca bakım yapıyor.

Mısır’da, “Tropik çiçeklerin kraliçesi” olarak bilinen hibiskus, faydalı ve onarıcı özellikleriyle oldukça uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Naturals by Watsons, güçlü bir antioksidan kaynağı olan bu değerli bitkinin organik özlerini kullanarak hazırladığı yeni Hibiskus serisi ile saçlara antik çağlardan gelen doğal bakımı sunuyor.

Seri Hibiskus Şampuan ve Hibiskus Saç Bakım Yağı olmak üzere 2 üründen oluşuyor:

Naturals by Watsons Hibiskus Şampuan 490ml

İçeriğindeki organik Hibiskus özü ile saçı ve saç derisini nazikçe temizleyerek her bir saç telini korur ve güçlendirir. Saçların ipeksi, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Vitamin B5 ile saçları nemlendirerek, günlük yıpranma ve ısı hasarına karşı koruma sağlar.

Naturals by Watsons Hibiskus Saç Bakım Yağı 100ml
İçeriğindeki organik Hibiskus özünün besleyici gücü sayesinde, saçın direncini ve parlaklığını artırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda organik Hibiskus çekirdeği ekstresinin antioksidan özelliğiyle de saça bakım yapıyor.

Kırılmaların önlenmesine yardımcı olarak parlak, uzun saçlar için ideal olan ürün; hafif formülü ile saçı nemlendirmeye, onarmaya ve hasara karşı güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"