Keyifli alışverişin adresi Vadistanbul, bu hafta sonu keyifli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Doğal ve organik ürünlerin sergileneceği stantların yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyeler 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Vadistanbul Moda Caddesi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Taze sebze ve meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Aromaterapi Hakkında Her Şey ile Hülya Kayhan, Doğadan Gelen Sağlık’la ilgili Dr. Ömer Saltan, son yılların en popüler konularından olan İkinci Beyin Bağırsak hakkında ise Dr. Didem Gülmez’nin keyifli sohbetleri eşlik edecek.

Vadistanbul, Doğal Yaşam Günleri’nde minik misafirlerini de unutmuyor. Cumartesi ve Pazar günü, 11.00-18.00 saatleri arasında renkli ve eğlenceli çocuk atölyeleri planladı.

Doğal Yaşam Günleri’nde alışveriş ve seminerlerin haricinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00-17.30 arasında ritmin zirveye çıkacağı Zumba gösterisi de gerçekleştirilecek.

Etkinlikler kapsamında, organik ve doğal gıdalardan tekstil ürünlerine, alerji karşıtı ürünlerden glutensiz gıdalara kadar doğal yaşama dair pek çok farklı marka ve ürünlerin sergileneceği stantlardan alışveriş yapmanın yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyelere ücretsiz olarak katılmak mümkün.

Etkinlik takvimi:
Aromaterapi Hakkında Her Şey:
17 Mayıs Cuma, 12.00-15.00
İkinci Beyin Bağırsak: 18 Mayıs Cumartesi, 12.00-13.00
Doğadan Gelen Sağlık: 18 Mayıs Cumartesi, 15.00-16.00
Zumba: 18 Mayıs Cumartesi, 17.00-17.30
Nefes Atölyesi: 19 Mayıs Pazar, 11.00

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"