Doğtaş, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile imzaladığı anlaşma kapsamında, her ay yapacağı bağış çerçevesinde, Bursa’da yer alan “Emekli Hayvanlar Çiftliği”ne destek olacak.

Doğtaş’ın bir süre önce mağazaların önüne koyduğu kulübe, mama ve su kaplarıyla, sokak hayvanlarına yardımcı olmak adına başlattığı Misafir Pati projesi aynı hızla devam ederken, hayvanları korumak adına yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Kısa bir süre önce HAYTAP ile yaptığı anlaşmayla sokak hayvanlarına Misafir Pati kulübeleriyle destek olmanın da ötesine geçen Doğtaş, güçten düşmüş, yaşlı, kendini idame ettiremez, hayatı boyunca insanlara hizmet etmiş eşek, inek, koyun ve at gibi hayvanların korunduğu “Emekli Hayvanlar Çiftliği” için de duyarlılığını gösterdi.

HAYTAP’ın önemli projelerinden biri olan çiftlik, emektar hayvanların korunarak, ömürlerinin geri kalanını huzurlu ve korunaklı bir ortamda geçirmelerini sağlıyor. Doğtaş ve HAYTAP işbirliği ilerleyen dönemlerde de devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"