Doğtaş, limited edition koleksiyonu Logan ile tüm evleri yeniden ev davetleri yapacağımız günlere hazırlıyor. Yemek odasından, yatak odasına ve oturma gruplarına kadar evin her odası için özel mobilya tasarımları sunan Logan, son dokunuşu ise özel aksesuar koleksiyonuyla yapıyor.

Sadece 1000 adet üretilen Logan koleksiyonu, evinde tarz ve uyumun benzersiz aşkını yansıtmak isteyenleri online sitesine davet ediyor. Evinde gör uygulaması ile evden çıkmanıza gerek kalmadan, hayalinizdeki Logan’ları evinizin içerisinde görebilir, bir telefon ile evinizi yaz aylarında yeniden yapacağımız uzun dost sohbetlerine hazırlayabilirsiniz.

Logan koleksiyonunda mermerin rafine dokusu, koyu ahşap ile birleşirken detaylarda kullanılan gold ile ışıldıyor. Logan Yemek Odası Takımı uzun masa sohbetlerine konfor katarken, rahat ve fonksiyonel koltuk takımları ile farklı sehpa seçenekleri ise kahve sohbetlerini keyfe dönüştürüyor.

Mumluktan kase ve cam vazo seçeneklerine kadar, evin her kösesinde tarz ve uyumun farkını yansıtabileceğiniz aksesuar koleksiyonu ise, küçük dokunuşlarla evinize yepyeni bir hava katmak için sizleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"