Dolgun ve bakımlı kaşlar artık bir hayal değil! Kaş bakım ürünlerinde dünya çapında tanınan ve güvenilen bir marka olan Revitalash Cosmetics’in ödüllü kaş bakım serumu ve zengin içerikli ürünlerinden oluşan “Özel Kaş Bakım Seti” kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Sektörün öncüsü Revitalash Cosmetics, kaş bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bu sette birleştirdi. Setin içindeki özel ürünler, kullanıcılara doğal ve çarpıcı bir görünüm sunuyor.
Bakımlı ve sağlıklı görünen kaşlara sahip olmak artık çok kolay! 
Revitalash Cosmetics bakımlı ve daha sağlıklı görünen kaşlar için ihtiyaç duyulan her şeyi Özel Kaş Bakım Seti’nde bir araya getirdi. Bu set içeriğindeki RevitaBrow Advanced kaş bakım serumu, özel bileşenleri sayesinde kaşlarınıza ultra bir bakım sağlıyor. Kısa süreli kullanımda bile kaşlarınızın daha dolgun ve çekici bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz! Göz alıcı, bakımlı kaşlar için Revitalash Cosmetics Kaş Bakım Seti’ni tercih edin!
“Revitalash Cosmetics Özel Kaş Bakım Seti” içeriğini mükemmel şekilde tamamlayan 2 adet hediye ürün sunuyor: 1 adet Micellar Water Lash Wash kaş ve kirpik temizleme suyu,  5 adet yeniden yıkanabilir temizleme pedi ile özel yıkama çantası kaş bakım deneyiminizi üst seviyelere taşıyor! Özel formüllü RevitaBrow Advanced serumu kullanmadan önce en iyi sonucu vermesi için, ilk olarak kaşlarınızı derinlemesine  temizlemeniz gerekiyor. Set içeriğinde bulunan Micellar Water Lash Wash ve yeniden kullanılabilir temizleme pedi ile kaşlarınızı temizledikten sonra rahatlıkla kaş bakım serumunu uygulayabilirsiniz. Micellar Water Lash Wash, özel temizleyici formülü sayesinde cildinizi kurutmadan makyajınızı temizlerken, aynı zamanda kaşlarınızın diplerindeki yağ ve kiri arındırıyor. Böylelikle bu set, mükemmel kaşlara kavuşmak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor! Zengin içerikli bakım ürünlerini tek bir sette toplayıp, kaşlarınızın canlı ve bakımlı görünmesini sağlıyor.
Revitalash Cosmetics Özel Kaş Bakım Seti’nin İçinde Bulunan Ürünler:
• En büyük boy RevitaBrow Advanced Serum – 3.0 ml
   Kaş Bakım Serumu
• Micellar Water Lash Wash – 30 ml
  Kirpik ve Kaş Temizleme Suyu (HEDİYE)
• 5 adet Yeniden Yıkanabilir Temizleme Pedi ve Özel Yıkama Çantası (HEDİYE)
ÇARPICI VE DOLGUN KİRPİKLERİN GİZLİ FORMÜLÜ
“Revitalash Cosmetics Özel Kirpik Bakım Seti”, kirpiklerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir seçimdir. Kusursuz kirpiklere giden yolunuz, işte bu setle başlıyor. Günlük kullanımda bile, bu setle göz alıcı, dolgun kirpiklerin keyfini sürebilirsiniz. Çevrenizdeki bakışların tüm odak noktası olmak için, Revitalash Cosmetics’in kirpik bakım setinin muhteşem dünyasına adım atın!
“Revitalash Cosmectics Özel Kirpik Bakım Seti”, kirpikleri güçlendirmeye, dolgun bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olan büyük boy RevitaLash Advanced kirpik bakım serumunu içeriyor. Revitalash Cosmetics’in patentli teknolojisini kullanan bu seri, kirpiklerinize daha hacimli bir görünüm sağlayarak, doğal çekiciliğinizi vurguluyor. Oftalmolog tarafından geliştirilmiş, klinik olarak test edilmiş ve vegan dostu formülü ile, bu ürün hassas gözler ve kontakt lens kullanıcıları için bile tamamen güvenlidir.
Bu eksiksiz bakım seti aynı zamanda, makyajı ve kirleri nazikçe temizleyen Micellar Water Lash Wash kirpik ve kaş temizleme suyunu içerir. Bu güçlü makyaj temizleyici, cildinizi tahriş etmeden ya da kurutmadan makyajı ve kirleri hızlı ve kolay bir şekilde temizler. Ayrıca, bu formül cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur, cildinizi temiz ve canlı tutar.

Revitalash Cosmetics, bu seti mükemmel bir şekilde tamamlamak için içerisine yeniden kullanılabilen 5 adet makyaj temizleme pedi ile yıkanabilir özel çantasını da ekledi. Bu pedler, hassas ciltler için bile güvenli olan yumuşak ve rahat bir temizleme deneyimi sunar. Tek kullanımlık makyaj temizleme mendillerinin yerine geçebilen bu çevre dostu pedler, cilt dostu ve sürdürülebilir bir alternatif sunmaktadır.
Revitalash Cosmetics Özel Kirpik Bakım Seti’nin İçinde Bulunan Ürünler:
• En büyük boy RevitaLash Advanced Serum – 3.5 ml
   Kirpik Bakım Serumu
• Micellar Water Lash Wash – 30 ml
  Kirpik ve Kaş Temizleme Suyu (HEDİYE)
• 5 adet Yeniden Yıkanabilir Temizleme Pedi ve Özel Yıkama Çantası (HEDİYE)

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"