Yaz sıcakları geldi! Sıcaklarda ferahlamanın en lezzetli yollarından biri de dondurma keyfi oluyor. Üstelik dilerseniz dondurma ile farklı lezzetlerin buluşmasını sağlayarak keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Super Berry’nin Gronalası veya efsanevi Tony’s çikolatası ile hazırlanmış bir dondurma kimsenin hayır diyemeyeceği enfes bir lezzet olacak.

Dondurma dendiğinde ilk akla gelen Dondurmino’nun Gelatosunu Super Berry Gronalası veya Tony’s in fındıklı çikolatası ile denemelisiniz. Dilerseniz evde hazırlayacağınız dondurmanızda da kullanabileceğiniz bu özel gronala ve çikolata ile sevdiklerinizin damağında unutulmaz bir lezzet bırakabilirsiniz.

Dondurmanın farklı halini keşfedin…
Yirmiden fazla Avrupa ülkesinden yüzlerce gurme ürünler ithal eden In2 Trade’in favorileri arasında yer alan Super Berry Gronala ve Tony’s Çikolata dondurma ile bir araya gelince tadına doyulmaz bir lezzet ortaya çıkıyor. Yine Türkiye’nin en beğenilen dondurmaları arasında yer alan Dondurmino tarafından Super Berry Gronala ve Tony’s çikolata ile hazırlanan iki farklı dondurma yaz sıcaklarında vazgeçilmez bir alternatif olacak.

Sizde evinizde hazırlayacağınız dondurmalarınıza bu sürpriz lezzetleri katarak sevdiklerinize, misafirlerinize ayrıcalıklı ve ferahlatan bir tatlı alternatifi sunabilirsiniz.

Super Berry Gronala & Tony’s Çikolata ürünlerimize tüm Macro Center’lardan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"