“İskender yemek herkesin hakkı” diyen Bursa İshakbey, yeni yerinde aynı doyumsuz lezzeti başkentlilere sunmaya devam ediyor. Yenilenen Bursa İshakbey Ankara Optimum şubesi, 29 Ocak Cumartesi günü Optimum Ankara’da açılan yeni restoranında misafirlerini ağırlıyor.

Lezzet tutkunlarının değişilmez adresi Bursa İshakbey; Türk mutfağının klasikleşmiş tatları iskender ve döneri, en lezzetli ve en doyurucu haliyle yenilenen yerinde sunmaya devam ediyor. Bursa İshakbey, 29 Ocak Cumartesi günü Optimum Ankara’da açılan yeni şubesi ile Ankaralıları ağırlıyor.

Bursa İshakbey’in vazgeçilmez lezzet döneri iskender ve ekmek arası olarak sunuşu, hızlı servisi, ürün çeşitliliği ve doyurucu porsiyonları; onu müdavimleri için vazgeçilmez yapıyor. Optimum Ankara’daki yeni yerinde, başkentlileri enfes lezzet ve uygun fiyatların yanında avantajlı menülerle buluşturan marka; birbirinden leziz tatlarını, önümüzdeki dönemde Türkiye’nin her köşesine ulaştırmayı hedefliyor.

Yeni şube açılış hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Bursa İshakbey, yıl boyunca farklı illerde açılacak olan yeni restoranlarında ürünlerini lezzet tutkunları ile buluşturmaya devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"