Wish More Hotel İstanbul’da yer alan Blend365 Cafe, 25 Ekim Dünya Makarna Günü dolayısıyla 24 Ekim haftası boyunca menüsündeki tüm makarnaları yüzde 20 indirimle sunacak. Ayrıca maharetli şeflerin hazırladığı Güney İtalya esintisi taşıyan Orecchiette Ragu yalnızca bu haftaya özel olarak menüde yer alacak.

Bayrampaşa’da bulunan Blend365 Cafe tüm makarna severleri Dünya Makarna Günü’nü kapsayan 24 Ekim haftasında birbirinden farklı lezzetleri ayrıcalıklı fiyatlarla deneyimlemeye davet ediyor.

Hafta boyunca kafenin menüsünde bulunan Spaghetti Bolognese, Fettucine Alfredo ve Penne Arrabbiata misafirlere yüzde 20 indirimle sunulacak.

Yalnızca 24 Ekim haftasına özel bir makarna: Orecchiette Ragu
Dünya Makarna Günü dolayısıyla, yalnızca 24 Ekim haftasına özel olarak Blend365 Cafe’nin makarna menüsüne Güney İtalya esintileri taşıyan Orecchiette Ragu eklendi. Orecchiette ustalık ve beceri gerektiren bir makarna türü olarak tüm dünyada öne çıkıyor. Makarna yüksek kaliteli “Aureo” tipi tek cins durum buğdayından üretiliyor ve özel bronz kalıplarda şeklini alıyor. Dana eti bazlı ragu ile tadı zenginleştirilen ve birçok aromayı içinde barındıran Orecchiette Ragu yalnızca 24 Ekim ila 30 Ekim tarihleri arasında menüdeki makarna seçenekleri arasında yer alacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"