Kahve Dünyası, her yıl olduğu gibi bu yılda 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nü misafirleriyle birlikte kutluyor. Bu özel günde mağazalarına gelen tüm misafirlerine Türk Kahvesi ikram eden Kahve Dünyası, online mağazasından yapılan alışverişlerde 100 gr Türk Kahvesi hediye ediyor.

Kurulduğu ilk günden bu yana Türk Kahvesi kültürünü yaşatmayı ve tüm dünyaya tanıtmayı kendine misyon edinen Kahve Dünyası, 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nü misafirleriyle birlikte kutluyor. 5 Aralık Pazar günü Kahve Dünyası mağazalarına gelen herkese Türk kahvesi ücretsiz olarak ikram ediliyor. Bu özel günde Kahve Dünyası’nın sürprizleri bununla sınırlı kalmıyor. Kahvedunyasi.com’dan yapılan her alışverişlerde 100 gr Türk Kahvesi hediye ediliyor. Mağazalardan yapılan ve içinde Türk kahvesinin de olduğu 50 TL ve üzeri alışverişlere ise kahvedunyasi.com’da 31 Aralık’a kadar geçerli %15 indirim kodu veriliyor.

Alışverişlerinde Kahve Dünyası mobil uygulamasını kullananlar online’da da çekirdek puanlarını hem biriktiriyor hem de harcayabiliyor. Mobil uygulamaya kayıtlı telefon numaranız ile kahvedunyasi.com’a kayıtlı telefon numaranızın aynı olması halinde sistem biriken çekirdek puanlarınızı ödeme adımında otomatik olarak size sunuyor. 1 Çekirdek 1 TL yerine geçiyor. Ayrıca online alışverişinden de çekirdek puan kazanarak, kazanılan Çekirdek’ler ile kullanıcılar, ister mağazada ister online alışverişlerinde diledikleri ürünleri satın alabiliyor.

Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin her yerine gönderi yapan online satış mağazası www.kahvedunyasi.com adresinde de satışa sunulan tüm ürünler, İstanbul içinde aynı gün adrese, diğer şehirlerde ise aynı gün kargoya teslim ediliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"